Nastavljamo diskusiju ovde.

Evo i nesto sa B92:

Trener fudbalera Crvene zvezde Valter Zenga ocenio je da njegov tim i portugalska Braga, sa kojom ce se "crveno-beli" u cetvrtak sastati u revan

Stvarno im nece igrati nijedan od njihovih napadaca,mi idemo manje vise u najjacoj postavi koju trenutno imamo.Ocekujem pobedu!Ma citao sam izvestaj njihove poslednje dve utakmice koje su igrali 0:0.Protiv Amadore nisu stvorili nijednu sansu za gol.Nisu ekipa koje treba posebno da se pribojavamo.Samo momci treba da daju 100% svojih mogucnosti i to je to!

Quote"Crveno-beli" ce protiv Brage igrati bez povredjenog standardnog prvotimca Milana Bi
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Zvezda ce dati barem dva gola u revansu. U to sam ubjedjen. Prognoziram 2-2 ili 2-1 za nas. Mislim da ce Zenga postaviti pametnu taktiku i da ce se sve ovo sto se radi u nasem fk-u izaci na dobro i donjeti rezultate i u bliskoj i u daljoj buducnosti.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

E pomalo pocinje da mi bude i zao Da Silve... :(

Ja stvarno i neznam zasto je koji k... i presao kod nas(i to licno zbog Zenge) a do sada nije odigrao ni jedan minut,nadam se da ce balvan Joksimovic pruziti 150% svojih mogucnosti jer jedino tako moze da ispuni kriterijum prosecnog stopera,a neka Ziga i Purovic odrade svoje pa i imamo sanse :zbunjen Samo videcete bice tu mesta i za nasega Ronaldinja(Mudrinica),a verovatno cemo i igrati samo sa Zigom u napadu,tako da moramo biti spremni na sve...

Ja sam vec rekao,i ostajem pri svome,da se samo bojim da se na utakmice ne dese stvari koje ni obican navijac ne bi dozvolio da se dogode da vodi ekipu,pa da onda svi skapiramo da je Zenga obican laufer u ovom poslu!
Pod tim stvarima podrazumevam igranje Ronaldi,pardon Mudrinica  :ruke ,ako je vec Bisevac povredjen i moram da se pomirim sa sudbinom da cu jos 90 minuta gledati Joksimovica!
Takodje,mislim da cemo 99 % poceti samo sa Zigicem,i da ce Zenga negde kod 0-2 ubaciti Purovica,Raskovica i sve sto ima...
Da se razumemo,bio bih najsretniji da prodjemo,ali Zenga mi ne uliva poverenje!
`Ajd neka nam je sa srecom,i pomozi Boze...

Ne znam zasto ali mi se javlja da ce biti lakse nego sto mislimo. Bice 0:2 .U kladionicama su nas totalno potcenili, iako smo krs ekipa ipak je kvota na Zvezdu 4.20 nerealno velika. Kao Braga je neka ekipa... Samo opusteno i prolazimo, kao protiv Kjeva.

Razlog zasto je doveden Da Silva je cinjenica da je Zvezdu trebalo da napusti jos jedan stoper (pretpostavljam da se mislilo na Miladinovica koji nije zeleo da ide na pozajmicu). Posto se to nije dogodilo, Da Silva je izvisio.
Kao i vi, i ja se uzasavam mogucnosti da ce Joksimovic igrati, ali sta je tu je.
Braga ima samo jednog klasicnog napadaca (Max ili tako nesto), ali je problem sto im se vratio mozda i najbolji igrac, Leao ili tako nesto - uglavnom, igra po levoj strani i nije nastupao u prvoj utakmici. Sigurno ce nasi obratiti posebnu paznju na njega.
Pretpostavljam da ce u zadnjoj liniji igrati Basta, Dudic, Joksimovic i Lukovic. Zadnji vezni bi trebalo da budu Kovacevic i Miladinovic, a desno i levo Jankovic i Mudrinic (Trajkovic ili Perovic). Ovo vazi ukoliko bismo igrali sa dva spica (Zigic i Purovic), a ako budemo igrali samo sa jednim, pretpostavljam da ce biti mesta za Jankovica, Trajkovica i Mudrinica (Perovica). Ne bi me cudilo da igra Mudrinic jer ce nasi sigurno pokusati iz prekida (slobodni udarci i korneri) da dodju do gola.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "silvester"Ne znam zasto ali mi se javlja da ce biti lakse nego sto mislimo. Bice 0:2 .U kladionicama su nas totalno potcenili, iako smo krs ekipa ipak je kvota na Zvezdu 4.20 nerealno velika. Kao Braga je neka ekipa... Samo opusteno i prolazimo, kao protiv Kjeva.
To je zato sto igramo u gostima, a odgovara nam i nereseno. Samim tim kvota uopste nije velika.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Igrajte kladzu glavom a ne srcem. Ja sam igrao srcemo u Beogradu pa sam puko tiket od 10000 din samo na Zvezdu. Realno je igrati golove tj.  0-2 ili chak 0-1. Bice to zatvorena utakmica.

Ljudi,
onos grada, Ti si našega.....

Prizeljkujem nereseno, sa golovima. U krajnjoj liniji, bilo koji rezultat samo da prodjemo dalje. To je bitno i nista vise.

Verujem u Zvezdu i nadam se prolasku. Pretpostavljam da ce biti 1:1... Ocekujem Ra



Slazem se sa CD samo bih zamjenio Kovacevica i Mladenovica.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Meni se cini da je i njihovoj odbrani najveca rupa golman...imao je par "plivanja" na Marakani...nadam se da ce kao i Kasiljas da bar jednom pogresno proceni Zigica...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Izgleda da i oni imaju dosta problema sa povredama tako da imaju samo jednog napadaca na raspolaganju,ako neko moze da mi potvrdi ovu informaciju lepo bi bilo jer svi znamo kakva nam je odbrana :zbunjen

Imaju nekog Maxija, nista posebno. Mirza Delibasic i Zoao su povredjeni. Imam dobar osecaj za veceras...



Ja ne znam vise sta da mislim, svake godine isto... ali ako prodjemo, znam da nece biti mira. Nekako zadnjih ohoho godina, pratim ovakve utakmice od 5 ili 6 ujutro (sto znaci uvek se nadjem u Melburnu), red bi bio da jednom legnem nasmejan  ;pljuga

Nervozan sam, k'o da cu ja istrcati na teren danas...
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!