Nastavljaju se odlasci iz Zvezde

Dok beogradska car

Glas javnosti je preneo tu vest...

Zvezda ostaje bez jo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Toga sam se ja odavno pribojavao :nene
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Bojao sam se ovoga!!Pa mamu im *ebem zar tako da se igraju sa ugledom naseg kluba?!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

? ???? ?? ?????? ?? ?????! ????? ??????? ???? ?? ????? ? ?????? ?? ?????? ??????, ??? ??? ????? ??????? ??????? ??????? ? ??????? ??????...?? ???? ?? ???? ???????? ??? ??? ???? ?? ?????? ? ? ??????......

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

I sta ce biti nakon izbora? Pojavice se nova uprava, novi Zvezdasi koji ce zeleti sve najbolje ovom klubu i koji ce nastaviti tradiciju svojih prethodnika. Ma, zestoko smo u ku*cu, uprava se oslanja na navijace i njihovu veliku posetu na utakmicama, a malo ko je jos lud da puca kintu za karte koje su do jaja skupe i za rastimovani tim koji vec sledeceg dana moze da bude totalno drugaciji. Jedino sto je izvesno je neizvesnost...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Auu jebote,rasipa nam se ekipa,te jedni odlaze,drugi povredjeni,sad ove ne mozes da zadrzis zbog plate,a kako je krenulo na pocetku,dosli frimen,Kembel,Rakocevic,ceo nov tim,dobijali i one najbolje evropske timove na onom turniru u Novom sadu,a sad smo krenuli nizbrdo,valjda ce se naci neko da povuce rucnu  :) .Ne razumem kako nemamo love da isplatimo Rakocevica i Jestratijevica kada je uveden ovaj novi sistem parkiranja  :lol: .Tu se bre vise ne zna ko koga  :jebanje ,da li svi oni(uprava,igraci,trener) nas ili se oni medjusobno  :zbunjen .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Evo post od Boka Delije:

Draga braco,

Pocela je hajka na nas kosarkaski klub. Losa atmosfera sto na tribinama sto u ekipi prouzrokovala je i lose rezultate u poslednje vreme. Sportska i zuta stampa pise mnogo losih i ruznih stvari koje se pod znacima navoda desavaju na treninzima KKCZ.

Ako je izfabrikovana prica mi DELIJE moramo da stanemo u odbranu kluba time sto cemo ih podrzati na tribinama, a ako ima bar malo istine u celoj prici trebalo bi da stanemo ispred igraca i oteramo Zmagoslava.

Ja imam informaciju od izvora bliskih nekim igracima KKCZ da ih Zmagoslav vredja na nacionalnoj osnovi. Da im psuje srpsku majku itd.  To moramo da proverimo ako imamo obraza. Ja kao bivsi sportista osecam da je atmosfera koja vlada medju igracima daleko od dobre, a kamoli od odlicne. U poslednje vreme citam i u novinama iste price o vredjanju na nacionalnoj osnovi na treninzima. Ja sam nesto o tome cuo jos u junu mesecu, a sada vidim da i jedan TEMPO pise o tome u decembru. Pa me plasi mogucnost da je tako nesto tacno.

Mislim "de fakto"  tome da bi trebalo da ispitamo stvar!!!!!!  


ZVEZDA MI JE SVE!!!

Stepen treninga, prejak rad dovodi upravo do ovga sto se desilo, a to je da su svi igraci povredjeni ili skloni povredama... Bravo Sagadine... Indijanac je bio u pravu od pocetka, neka ode da bi spasili sezonu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

????????, ??????? ???? ???? ??? ??? ??? ? ?????...????????? ??? ??? ???? ?? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?????? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ???? ?????????? ???????? ? ??????????? ?????! ?? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ???? ????????? ?? ???, ??? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ????? ?????, ???? ????? ??????????? ???? ?? ?? ?? ???????? ? ????????? ??? ??????....
??? ???????? ???? ???? ???? ?????? ? ?? ??????? ??? ?????? ???????? ?????, ?????????, ???? ???...?? ????? ????? ?? ??? ?????? ???????! ?? ???????? ?????? ??? ? ?????? ?????? ?? ????....????? ???? ????? ??????, ???? ?? ????????? ????????? ???? ???????, ??? ???? ?????? ????? ?? ?????? ???? ?? ?? ?????? ?????!
???? ????!?! ???? ???? ???? ???, ?? ?????????? ???? ?????????? ??. ???????? ????? ?? ?????? ?? ????????? ??? ???????? ?? ?? ?????? ??? ?? ???????? ??? ???????? ? ??????? ?????????? ?????....?????? ??? ????? ????? ?? ??????! ?????? ?? ?????, ?????????, ?????????, ????????........? ?? ??? ??? ?? ????????? ?????????, ???? ???? ??? ??????? ???? ???!!!
???? ????? ??????!!!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Trener Zeleznika bio bi odlican izbor jer je covek veliki zvezdas... Djurovic, bese... A Sagadin neka ide u talibane pa nek siri bratstvo i jedinstvo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???????? ????...??????? ?? ?? ????!!!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

??, ?? ? ????? ?? ?????? ?? ??? ?????? ??????? :D
????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

:megafon

JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!!
JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!!
JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!! JOVICA ANTONIC!!!


:sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

MUTA  NIKOLIC  :ruke MUTA NIKOLIC  :ruke MUTA NIKOLIC  :ruke MUTA NIKOLIC  :ruke
:rofl   :rofl   :rofl   :rofl
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Budo, Djorovic je nedavno rekao da je njegova najveca greska sto je u ono vreme dosao da trenira Zvezdu. Dalje ne treba komentarisati...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Sagadin poziva DELIJE da pomognu...


ENERGIJA SA SEVERA

Ako ne najvazniji, onda elementarni faktor Crvene zvezde, kosarkaske imperije na nasim prostorima, jesu navijachi. To je brzo shvatio i Zmago Sagadin, direktor sportskog dela trofejnog kluba.

Nije slovenackom strucnjaku trebalo prepricavati koliko su samo puta crveno-beli kosarkasi na krilima Delija na pleca polozili objektivno jace od sebe.
Vec posle prvog meca na Zvezdinoj klupi, Sagadin je osetio moc tribina. Toga u Sloveniji nema.
Setite se samo sta je govorio:
-Kada sam video koliko navijaca dolazi, koliko vole Zvezdu, zavrnuo sam rukave, pakleno radio, jer toliko im se sigurno duguje.

Misljenje nije promenio, cak je u svoju strogu filozofiju - rad, red i disciplina su put do uspeha - vrlo cesto dodavao i Delije.
Zato je razumljiv Sagadinov komentar posle poraza u Varese-u, tri dana pred gradski okrsaj protiv Refleksa uz saznanje da sest igraca ima problema sa povredama:
-Koga nema bez njega se mora. Ocekujem znacajnu pomoc nasih navijaca. Svi koji su spremni moraju srce da ostave na parketu, a da se ponasaju kao da im je ovo najbitnija utakmica karijere. Alibi ne postoji.
Atmosfera medju igracima je istovetna. Svi znaju da je misija "Imperija uzvraca udarac" ( Zeleznik prosle godine slavio u svih sest susreta ) nemoguca bez dupke punog "Pionira".
Svi kosarkaski elementi su, s' obzirom na povrede, na strani rivala.
Nije to skrivao ni kapiten Zvezde, Igor Rakocevic koji itekako dobro zna sta znaci igrati za Delije i po njihovoj direktivi - "Srce na teren!".
-Mnogo su nam potrebni u ovom trenutku i nadam se da to znaju. Siguran sam da mogu da nam uliju posebnu snagu cime bi se nadoknadio izostanak prvotimaca - naglasava Rakocevic.

U prenesenom znacenju, to bi izgledalo ovako: Bjelica, Radivojevic, Mirkovic, Djuric, Nesovic, Vitkovac... nisu slucajno na Kalisu, to su dokazali, ali za danasnji uspeh protiv trenutno boljeg nedostaju i krila. Posto "redbul" nebi pomogao, na scenu stupa "ENERGIJA SA SEVERA!".

Izvor: Zurnal


Braco, nebih znao sta da vam kazem...  :zbunjen  Da li sada kad je zagustilo, se Segedin setio da navijachi postoje, da li se vadi iz govana, ili je nesto deseto...
Procenite sami...  :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

????? ?? ???????? ??????!!! ???????? ??????!!! ????? ?? ???????? ??????!!!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Quote from: "capocrimi"????? ?? ???????? ??????!!! ???????? ??????!!! ????? ?? ???????? ??????!!!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!

Joj sto volim smislene poruke...  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?????...???? ???? ?????...???? ??? ???? ??????? ???????? ?????? ??? ??????? ???? ???? ??? ?? ? ??? ??...?????? ?????? ??? ???? ?????? ?????????? ? ?????? ? ?????? ??? ?????, ??????? ?????? ?? ? ?? ?????? ???? ??????? ? ?? ?? ?????? ?? ??????....? ????? ?? ??? ?????? ????? ????????...???? ??  :jebanje ....? ????? ??? ?? ????? ?? ???? ????? ?? ????????? ?? ?????? ?? ???????.......

???? ?? ??? ???? ?? ?? ?????!

????? ??????!!! ????? ??????!!!

?0?????!!!