Film "Suncokreti",druga polovina '80-ih,klinci idu na derbi,u nekoliko navrata se prikazuje SEVER,posle Binicevog gola...

Ima jos jedan, ono domaca B produkcija iz 80-ih...ne znam ime davno se prikazivao na TV-u..."kuca pored puta" ili tako nesto...

Tip na svojoj kuci pise grafit, sal oko vrata non-stop, u nekom punk fazonu je, ima izjavu "..kad se iz 70 hiljada grla zaori - "kada igras zvezdo ti !"...i onda posle tekme sedi smoren kuci, keva ga pita "sta ti je?" - "bilo nas je samo 50 hiljada"...
elgrade style...

Bora Čorba je glumio trenera neke ekipe koja je nosila crveno-bele dresove u nekom filmu. Pa onda veli Radošu Bajiću: "Naši dresovi su crveno-bijeli baš kao naš najbolji klub Crvena Zvijezda." Na šta ovaj odgovara:"Da, u našem selu svi navijaju za Crvenu Zvezdu." "E ako je tako, da nazdravimo!" Zamenili su čaše, pa je Radošev tim dobio sraćku koja je bila planirana za Borine, i to usred utakmice... :lol:  :lol:  :lol:



Sad sam video na rts-u reklamu za "fazoni i fore" (ona emisija za klince)....i padne mi na pamet "koliko je to staro" jer sam i ja to gledao kad sam dosao iz Krajine....i setim se da je tada u sklopu emisije bila "mala skola fudbala Dejana Savicevica"  :D ...Dejo izvodi neke egzibicije...

Nije film...al jebiga,moze da se uglavi u topik...


Dejo,Dejo  :ruke ...... :D  :D  :D
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

For the records:

Tek sam juce odgledao film "Ona voli Zvezdu" na BN-u i da vam kazem mene je blam pojeo. Treba ubiti onoga ko je dozvolio da se to snima, kad sam video one scene, ono foliranje, onu losu glumu, samo sto televizor nisam razbio :bes .

И ја сам гледао. Пародија на филм...  :)

"Ko te tuko, Srbo? Ko te diro, Srbo, jebaću mu mater? Jebaću mu mater, Srbo! Reci gde su, ubiću ih, jebaću im mater..." Ova riba je stvarno lik, a i nije loša, ko je gledao taj glupi film nek mi veli kako se ona zove. Ima moćnu frejku, a izgledala je moćno na tuširanju... :D
By the way, "Ona voli Zvezdu" je film glup do jaja. Ne znam uopšte šta ima Zvezda veze sa propalim talentom, biološkim genijem koji se zatreskao u bogatu plavušu priglupog govora!? Sramota me pojela kad je plavojka zapevala "Pune tribine..." kad je naš zabio gol sa penala nekim levatima, a ona skače od sreće... Isuse!
Jedino dobro je što sam video Drulu. Čoveče, zaboravio sam mu lik...Golgeterčina. :ruke



Valjda se zove Ana Stefanovic ili tako nesto :D

Quote from: "Mikelandjelo"Ne znam uopšte šta ima Zvezda veze sa propalim talentom, biološkim genijem koji se zatreskao u bogatu plavušu priglupog govora!? Sramota me pojela kad je plavojka zapevala "Pune tribine..."

Па, има непосредне везе, у смислу да су Звездом опчињени људи из различитих слојева друштва које вероватно никада и ништа у животу не би спојило али јесте Звезда. И то у једну велику и сложну породицу. Тако ја капирам причу о усвојеном сирочету Срби, смореној буржујки (заиста је онај део филма када пева "пуне трибине" најужаснији! ) и мајка Мари. Филм је интересантан предшколској деци.

Quote from: "snesko"
Ali najvaznije je a to vecina zna - pozorisna predstava u bitefu nord force.

Штета што се та представа више не даје. Гледала сам је само три пута.  :)
Има Звезде и у представи "Смешна страна музике" (још увек се игра у Звездара театру!) Сви сте чули песму "Кугуарса" из те представе "Дејо".   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Mikelandjelo"
Quote from: "Northern"Лепа села лепа горе, где чувени професор носи наш грб на шлему.

Nije profesor već jedan od kumova, kojeg glumi Dragan Petrović.

Samo mala ispravka. Profesora/kuma, glumi Dragan Maksimovic, Bog da mu dushu prosti (skinsi ga na smrt prebili misleci da je cigan).

Quote from: "Djape_BBrdo"Ja mislim da sam video jos u "Lepa sela lepo gore" kad valjda ispracaju nasu vojsku u rat,da se drze onako pored na ulici neki nasi transparenti...
Posto sam zaludjenik za taj film jedino sto ima o Zvezdi jeste pomenuti grb na kacigi onog ridjeg kuma.Tek kasnije kada ovaj pogine onda slem uzima profesor.
Inace ja sam gledao neki britanski film  star 30 godina u kojima lik pizdi jer je Arsenal pukao od Zvezde. :finger
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Наш клуб се спомиње и у филму "Наташа"...Радња се дешава за време демонстрација 2000 и при крају филма има сцена када Цигани са све бакљама,заставама...итд. прослављају пад СМ.Ако се добро сећам певали су ПТЛН...

Да, то сам и ја управо хтео да напишем.Наше заставе, барјаци и пева се та песма...

Inace kada smo kod filmova,rece mi ortak pre neki dan da se zavrsava snimanje "Fotball factory 2",e sad ako neko zna nesto vise o ovome.........
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI-B.B.R.S."Inace kada smo kod filmova,rece mi ortak pre neki dan da se zavrsava snimanje "Fotball factory 2",e sad ako neko zna nesto vise o ovome.........

Tommy Johnson се придружује Делијама или шта :lol:

Иначе, као што су неки напоменули, у филму Ране се баш доста помињу и Звезда и Делије.

Јел нас има у серијама???

Почела је да се даје нова верзија серије Позорише у кући.
Пре неки дан је тема епизоде била градски дерби.  :D
Никола Којо у улози кума Чврге (делија!), Бјела ајд'што глуми гробара, ал'што глуми Рођу...  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Врло занимљива, и супер тема!
А рецимо скоро сам гледао на усташкој ТВ Нова  неки филм, где су Срби приказани као олош и идијоти (јер сте очекивали друго)... Када код неког српског "комаданта" долазе неки страни новинари, и овај их пита ко је светски првак (радња филма се дешава 1992.), па како се каже Црвена Звезда на енглеском, а неки српски војник вели: па Делије Север!? итд.
Затим има филм: "Рад на одеђено време" када Никола Којо пита неког клинца из комшилука, да се игра са њим, а овај носи Звездину заставу, и кaже му: "Не могу, идем са татом на утакмицу!"
Ако неки има видео клипове из свега побројаног, може да стави овде... не би било лоше!

јагода у супер маркету, филм емира кустурице, доста су заступљене делије виде се барјаци заставе дресови и то једна већа група навијача

Quote from: "djera"јагода у супер маркету, филм емира кустурице, доста су заступљене делије виде се барјаци заставе дресови и то једна већа група навијача

"...Филм Јагода у супер маркету, младог редитеља Душана Милића"...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

јбг мислио сам да је кустурица :bes