Da ipak napravimo posebnu temu za ovo, neka Zvezda-Inter ostane za ono zasta je i postavljen.
Dakle, moguci protivnici (izvalacenje u 13 casova):

Braga (Portugal)
CSKA Sofija (Bugarska)
Ekeren (bar mislim da je to taj klub, neki Germinal Antwepen)
Midjylland (Danska)
Myllykosken (Finska)

Dakle, nismo prosli toliko lose. Naravno da bi najbolje bilo da izvucemo Fince posto su verovatno najslabiji. Navijacki bi najbolji bio CSKA. Mada Ekeren...osveto, slatka li si :bes .
..baklje gore, pesma cigana...

да да, то је тај жерминал који је нас 1997 елиминисао из купа победника купова  :bes

ма дај Бугаре па да напунимо Софију! и да они нас напуне... :(

пОзДрАв!!!

Midjylland ljudi izvlacimo rekao sam to drugarima jos pre nego sto sam video ovih pet mogucih.Pa onda u grupi da dobijemo atraktivne

Imajuci u vidu da je Zenga prosle godine izbacio Valensiju, niko od navedenih nije problem. Mozda je Braga najnezgodnija, koliko se secam prosle godine su igrali prilicno tvrdo. A kako nas oce zreb ne bi me zacudilo... Ja zelim Mypu.

нама праве проблем Хајдук Родић МБ и Вождовац...тако да не бих баш рекао да нам није битно кога добијемо...а ЦСКА је убедљиво најквалитетнија екипа коју можемо да добијемо...тако да по том питању што даље од њих...

пОзДрАв!!!

Malo optimizma bre. A sto se tice Bugara, i meni deluju nezgodno. Nas adut bi bio njihov trener.


Quote from: "NightMare"Nas adut bi bio njihov trener.
Upravo suprotno. Ne zavaravaj se, Ljupko je profesionalac i jako dobro poznaje ovaj tim. A pogotovo dobro zna njegove mane (PSV i Zenit).
..baklje gore, pesma cigana...

Pa gde im je prenos na uefa.com jebo ih nepregledan sajt da ih jebe...
zbeglica sa oaza foruma

Quote from: "kiki"
Quote from: "NightMare"Nas adut bi bio njihov trener.
Upravo suprotno. Ne zavaravaj se, Ljupko je profesionalac i jako dobro poznaje ovaj tim. A pogotovo dobro zna njegove mane (PSV i Zenit).
па није Љупко њихов тренер него Јешић...они су сасвим солидно изгледали против Ливерпула, и победили су на Енфилду тако да су стварно озбиљна екипа...

пОзДрАв!!!

Брагааааааааааааааааааааааааааааа.................................

Braga

Jebiga, zeznuh se,i jedni i drugi su Bugari.
Uglavnom Portugal, verovatno najgore moguce i sportski i navijacki.
..baklje gore, pesma cigana...


Gde je prva?
zbeglica sa oaza foruma

овде 15.09 реванш тамо 29.09

Braga! Za sad je prva kod nas ali ako grobari izvuku da budu domacini u prvoj menja se raspored pa će revans biti kod nas.
U Bragi valjda igra Delibašić iz groblja!.

Dobro je sto se igra prva kod kuce, da Zigic ocisti crveni karton (izvucemo se na punu Marakanu), a onda punom snagom u revansu da probamo nesto vise. Takodj e bi trebalo da dobiju pravo igranja i Dramani i Da Silva.

Za one koji znaju portugalski :)
http://www.scbraga.com/
Igra Delibasic kod njih.
..baklje gore, pesma cigana...

Sigurno prva kod nas groblje ide u Palestinu!
Daleko za gostovanje,nadam se da prvu dobijemo bez primljenog
gola pa u revansu sa Žigićem imamo realne šanse.