Pantelica pod HITNO treba da POKLONE bilo kome!!! :bes

Ma jedan je Pantelic Marko i tachka.

Lukovic me iznenadio, Pixy standardno dobro, Trajkovic dosta trchi, a Zigic je zlata vredan. Odbrana mi deluje nesigurno. Koliko god ja ne cenim Bishevca bolje i on nego Joksimovic ili Miladinovic.

Pre svega čestitke igračima na pobedi i navijačima koji su tamo otišli i očitali im bukvicu o navijanju.
E sad o igri:
Uglavnom dobra, sigurna, dominantna, sem pred kraj poluvremena, kad je i pao gol. Šta se tad dogodilo ne znam, verovatno je nastala pometnja jer su upravo tad stizale delije, bog zna. Važno je, Mudrinić pustio Pecelja da se šeće po petercu, ko veli naš je, neće on... :batine
Ranđelović: u njega i dalje nemam poverenja, bio bih sretniji da vidim Stojkovića ili Banovića na golu. Gol je mogao odbraniti, ali je bio solidan.
Odbrana: Dudić odličan, Đorđević konačno počeo koristiti glavu onu veliku, Joksimović uplašen, nesiguran, nema od njega zasad ništa, a Luković je pozitivno iznenađenje (dve asistencije za gol, plus odlični pasovi, građenje, driblinzi...), nek samo tako nastavi.
Vezni: Trajković borben (po izlasku se prekrstio, pa ocena više), mada kao da mu fali prostora. Piksi fenomenalan, ginuo je tamo, trpio udarce, strašan igrač. Mudrinić levo smetalo, a Janković dosta dobar.
Napad: Žigić nezaustavljiv (pitam se kako li će Zvezda igrati bez njega za par godina...?), a Panta se ispromašivao, ali ipak je ubo jednu, pa prelazna ocena. Purović pokazao da zna ponešto, par dobrih poteza.
Na Mari očekujem 5 komada!



Мудринић је додавао лопте свака му част.
Било ми је жао што цигани нису били на трибини да виде први гол.
Панта, ко Панта, био би добар хулиган.  :D
http://www.b92.net/galerija/pics/2005/08/122832041342fbbebec7644547214185.jpg  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

I ako sam Pantu psovao skoro celu utakmicu i dalje smatram da je on uz Zigu odlican i da ga Zvezda treba zadrzati makar do polusezone kada bi vec trebalo da igramo ligu uefa namigivanje

Sledeci krug takmicenja, ovaj sastav:

...........................Stojkovic...............................

..Dramani........Dudic......Da Silva.........Lukovic..

Basta..........Kovacevic.....Jankovic.......Trajkovic

......................Zigic................Pantelic................

:sampion

Slazem se sa timom samo shto je ovaj Da Silva smeshan, pa bi umesto njega stavio Djordjevica ili Bishevca. Jebiga, da nam je doshao Zulio Cezar druga bi pricha bila...

Quote from: "Maj 25"Slazem se sa timom samo shto je ovaj Da Silva smeshan, pa bi umesto njega stavio Djordjevica ili Bishevca. Jebiga, da nam je doshao Zulio Cezar druga bi pricha bila...

Taj tim stvarno dobro izleda,taj stoper je mozda jedini problem,a sto se djordjevica tice izgleda ide u rusiju,valjda gotova stvar

QuoteSlazem se sa timom samo shto je ovaj Da Silva smeshan, pa bi umesto njega stavio Djordjevica ili Bishevca. Jebiga, da nam je doshao Zulio Cezar druga bi pricha bila...
Quote
Da li si nekad gledao Cezara? Da li si bio na Zvezda - Rad da vidis smesnog Brazilca?
Podgoricane i za tebe isto vazi. Ne lozite se na imena, gledajte fudbal. Ne kazem da niste u pravu ali mi se cini da je ovaj Silva super pojacanje. Doduse bio je to i Miladinovic pa i Bisevac, Mudrinic.... Mozda nisam u pravu ali po onom sto sam video odbrana sa Silvom.... :indijanac

Imam jedno pitanje: Ako se ne varam-Bojan Miladinovic je usao u igru u Kurvatskoj. Da li je on to smio? Je li on bio pozajmljen Radu? I da igra na "dvojnoj" dozvoli, da li on smije nastupati za nas u Evropi?
Molim vas, da mi neko odgovori, jer sam ja tu izgleda nesto dobro pobrkao!

Puno pozdrava!

Usao je Milovanovic ali su ga glupi Hrvati potpisali kao Miladinovic.

Quote from: "silvester"
QuoteSlazem se sa timom samo shto je ovaj Da Silva smeshan, pa bi umesto njega stavio Djordjevica ili Bishevca. Jebiga, da nam je doshao Zulio Cezar druga bi pricha bila...
Quote
Da li si nekad gledao Cezara? Da li si bio na Zvezda - Rad da vidis smesnog Brazilca?
Podgoricane i za tebe isto vazi. Ne lozite se na imena, gledajte fudbal. Ne kazem da niste u pravu ali mi se cini da je ovaj Silva super pojacanje. Doduse bio je to i Miladinovic pa i Bisevac, Mudrinic.... Mozda nisam u pravu ali po onom sto sam video odbrana sa Silvom.... :indijanac

Gledao sam Da Silvu bash protiv Zvezde na Marakani, ali nije nishta posebno. Chovek koji je par godina proveo u Radu...
Josh ga je Zenga prvi put video na toj tekmi i vec je odmah "procenio" da je on za Zvezdu.

Kako ide Bastin oporavak? Tek sa njim cemo imati jak tim...
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Meni se Silva bas svideo, ukusi su razliciti...Posto smo godinama gledali razne vezare cini mi se da ce biti super pojacanje.

Pa, ne vjerujem da moze biti losiji od Miladinovica ili Joksimovica.  Imali smo i losije ljude u odbrani :)

Mislim da se ipak nesto "pomice" unaprijed.  Dudic je ostao, Da Silva dosao, tu je jos i Bisevac.  Mislim da ce Djokaj/Mudrinic da idu ako budemo, ako Bog da, prezimili u Evropi.  Dovesce se neko skusniji i bolji.  Ko? Vidjecemo.  Mislim da nam je vecina igraca solidna i spremna za podvige (Kovacevic, Basta, Zigic, Dudic, Lukovic, Milovanovic, Jankovic, Trajkovic, Purovic, Da Silva, Dramani...).  Zeljni su Evrope poslije NG :) i to se vidjelo na utakmici sa Hrvatima.  Ginulo se...   Tu je jos i novi trener...

Racunajte isto da su svi oni potpisali na "dugo" pa se ne treba sekirati za odlaske bez ikakvog obestecenja kao sto se prije desavalo.  Kako bi bilo da su se neke promjene koje su se desile, desile prije godinu dana?

Imam neki osjecaj da ce se desiti neka "bomba" transfer... treba sacekati jos malo  :o

Quote from: "Devil"Kako ide Bastin oporavak? Tek sa njim cemo imati jak tim...

2005-08-01 09:40:23   Izvor: www.danas.co.yu

Nastaviću gde sam stao

Nakon tromesečne pauze, desni bek crveno-belih očekuje da će najdalje kroz mesec dana ponovo biti onaj stari.
- Danas, najzad, idem na kontrolu, gde će mi ponovo snimiti ruku. Mislim da je povreda veoma dobro sanirana, ali ipak poslednju reč će dati doktor. Prema mojoj proceni, ukoliko je i zaista sve u najboljem redu, trebalo bi da skinem fiksator za 10-15 dana i onda se vraćam redovnom načinu rada - napominje Dušan Basta.

...

idealan tim po meni, izgleda ovako:
stojkovic na golu
desno dramani, lijevo lukovic, bisevac i dudic stoperi.

2 zadnja vezna basta i kovacevic, to obavezno! njih dvojica bi chinili fenomenalnu sredinu, na nivou jakih evropskih ekipa.

naprijed trajkovic i jankovic

i u napadu zigic i pantelic

meni je najveca enigma za sad jankovic, ova sezona ce biti presudna za nejga, ili ce postati igrac, ili ce postati perica ognjenovic br2. igrac ce postati samo ako provali konacno da je fudbal kolektivan sport. u nom stagnacija je neminovna

Оде све у ..... Топик интер-Звезда ви о купопродаји играча иако постоји адекватан топик. Упозорење.