Evo, blizi se dan tekme (cetvrtak). Vjerujem da su i kod vas emocije u naboju. Adrenalin raste. Sta  ocekujete? Kakav rezultat?
Moje je misljenje da cemo igrati mnogo bolje nego u Kuli i da ce ovaj tim krenuti sa pobjedama.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Inter 1 - 2 Zvezda.
Zna li se sta je sa Jankovicem ?

Quote from: "Johnny Blaze"Inter 1 - 2 Zvezda.
Zna li se sta je sa Jankovicem ?
Ништа посебно изашао је због повреде.али све је у реду и биће спреман за четвртак.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Dramani i Da Silva ne mogu igrati u Kupu UEFA u utakmicama protiv Ustasa, tek ih mozemo dodati u sledecem krugu takmicenja.  Sta je sa ostalim igracima koji su "lakse" povredjeni?  Sta je sa Bastom, citam trenira ovo ono, kad se vraca?  Zasto je na utakmici sa Hajdukom stavio Milovanovica na desnog beka?


Evo liste igraca koji su licencirani:

GOLMANI:
1. Ivan Ranđelović
22. Zoran Banović
34. Vladimir Stojković

ODBRAMBENI IGRAČI:
3. Aleksandar Luković
5. Milan Dudić
6. Milan Biševac
15. Nebojša Joksimović
18. Slavoljub Đorđević
30. Dušan Basta

VEZNI IGRAČI:
7. Ardijan Đokaj
8. Boško Janković
10. Radovan Krivokapić
11. Marko Perović
16. Nenad Kovačević
21. Nikola Trajković
23. Vladimir Mudrinić
32. Dejan Milovanović

NAPADAČI:
9. Marko Pantelić
13. Boban Stojanović
20. Milan Purović
25. Nikola Žigić
27. Milanko Rašković

Iznad mog posta vidite tim snova koji je najveći favorit da osvoji kup UEFA... al' zamalo. :(
Ipak, naravno da verujem u pobedu. Dobijamo 2:1, golove će dati Žiga i Boškica iz slobodnjaka. A za Inter će gol biti naš autogol, samo pitanje je da li će grešku napraviti Ranđelović, Luković, Perović ili Krivokapić... :D



Iako protivnika ne treba nikad potceniti, posle reportaze sa njihove poslednje utakmice sa cibalijom kada su mogli da izgube sa +beskonacno : 0 (zapresicu bio iskljucen jedan igrac na pocetku utakmice) izgleda da su ove iz zapresica nevidjeni, ali nevidjeni shabani...
Mislim da Zvezda ima velike sanse da ih tamo razbuca...
Steta sto nije dinamo ili onaj glupi 'ajduk da ih totalno izbedachimo, al' je vreme je da se ujkama posle 15 godina najebemo keve...
0:2 ili 0:3 za nas!

Dacho, iz tvoja usta u bozije usi! Ja se samo bojim nase odbrane, ruku na srce, odbrana nam je velika rupa.
0-1 za nas! ;pivo

Ma sto 0-1,ma bice 0-3 i to bez da se znojimo  ;pivo

Ipak bolje 0-1 ali da se dobro oznojimo, da shvate igraci da bez truda i zalaganja nema uspjeha. Za nas mentalitet nije dobro nikakvo opustanje tipa: Kako cemo? Lako cemo!
Ajmo, Zvezdo u nove pobede!

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Evo vidim u ZURNALU da se povrijedio Djokaj,
to i nije lose ali ko ce da ga zamjeni,to je pitanje.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Hmm,Djokaja nece niko zamenjivati jer je on zamena Mudrinicu i Perovicu,ako se ne varam.
Ukoliko bi svi bili u stroju za tekmu sastav bi trebalo da izgleda ovako:
Randjelovic
Basta
Dudic
Djordjevic
Lukovic
Milovanovic
Jankovic
Trajkovic
Perovic
Zigic
Pantelic

Btw posto sam bio odsutan 10 dana,juce sam gledao izvestaj iz Kule i zapazio nekoliko efektnih poteza Lukovica u napadu,a danas cujem da je i u repku pozvan...Da li se on to zaista popravio?

Иван Ранђеловић, Владимир Стојковић, Марко Пантелић, Бошко Јанковић, Радован Кривокапић, Небојша Јоксимовић, Славољуб Ђорђевић, Бобан Стојановић, Ненад Ковачевић, Марко Перовић, Никола Жигић, Дејан Миловановић, Владимир Мудринић, Ардијан Ђокај, Милан Дудић, Александар Луковић, Милан Пуровић, Никола Трајковић, Миланко Рашковић и Бојан Миладиновић.

Зар није Миладиновић замјењен за Бразилца?

"Fudbalski klubovi Crvena zvezda i Rad postigli su dogovor o razmeni igrača. Na Marakanu stiže Brazilac Fabia Da Silva koji je već tri sezone član Rada,dok će novi član ekipe sa Banjice postati Bojan Miladinović."

Milovanovic igra desnog beka kao prinudno resenje. Mi klasicnog desnog beka nakon odlaska Markovica nemamo, a Dejan se pokazao kao najbolje (prinudno) resenje tokom priprema. Draman (a, mozda i Da Silva) je nas novi desni bek, ali posto nema prava nastupa u hr Milovanovic ce najverovatnije igrati na njegovoj poziciji.

Inace, ako odigraju kako znaju, dobijamo 2-3 gola razlike.
(3-1 za nas)  :jebanje
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Steta sto se ne igra na Maksimiru. Morali bi da nam daju 1500 karata (mozda i jace), a ne 300.
Ovu utakmicu je tesko posmatrati sa sportske strane, cak i igracima. Treba biti svestan toga da je to Hrvatski tim i da idu nasi navijaci, da postoji netrpeljivost iako se pokusava prikazati drugacije... Nasa prednost sto nam je trener stranac pa sve to posmatra malo drugacije, za njega je to samo jos jedna utakmica u inostranstvu...

Quote
Btw posto sam bio odsutan 10 dana,juce sam gledao izvestaj iz Kule i zapazio nekoliko efektnih poteza Lukovica u napadu,a danas cujem da je i u repku pozvan...Da li se on to zaista popravio?
Napravio je dva extra prodora posle kojih su ga ovi rusili ,mislim da je jedan njihov dobio zuti karton. Oba driblinga su bila istovetna, naucio je nesto  ;pljuga

Na RTL sam čuo da su Hrvati mislili da nas dočekaju sa Tompsonovim repertoarom, ali im je zabranjeno. Doći će komisija UEFA, samo zato što dolaze Delije. Mislim da će svinje namerno provocirati ne bi li mi napravili neko sranje.



хаха топмсон, јеботе који комплекси.

мислим да је Зенга свестан ситуације и те како.

Добијамо прљавце 2-0! Играчи ломите их као што су пре вас на Звезда-ријека ломили бивши играчи :boks

Inace nasi su doputovali u zg i odradili prvi trening. hrvati kazu da je sve proteklo okej pod velikim obezbednjenjem policije, ali da nas je docekala manja grupica pedera koji su nesto kao skandirali i vredjali igrace prilikom dolaska na stadion.

991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Pa sta reci osim da smo osim ova 3 gola trebali da damo jos nekih pet,ali dobro sta je tu je, ima i revans na Mari..... :sampion  :sampion  :sampion

Quote from: "nikola82"Pa sta reci osim da smo osim ova 3 gola trebali da damo jos nekih pet,ali dobro sta je tu je, ima i revans na Mari..... :sampion  :sampion  :sampion

Tako je!  :jebanje  :ruke Zigic, Pixy i Lukovic koji je odigrao iznenadjujuce dobro, najbolji. Moramo uci u Ligu Uefa!To bi mnogo znacilo ovom timu, a i nama navijacima.
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!