Na SC danas pise da je Mladenovic izrazio zelju da  se vrati na Marakanu
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "North_RS"A sada ocekujem prvo novog trenera ???

Очекују и они да их неко плати.

"Иако је Достанић остао шеф струке до даљњег нови челници Звезде увелико преговарају са страним стручњацима. Међутим, прва жеља црвено-белих је Душан Бајевић, доскорашњи тренер првака Грчке Олимпијакоса.

Бајевић је и прошлог лета преговарао о доласку у Црвену звезду али тада за њега није било дилеме када је уследила понуда најтрофејнијег Грчког клуба. Сада је поново слободан а тренер таквог калибра много би значио за Звезду на њеном новом почетку. Ипак мала је вероватноћа да ће Бајевић доћи на Маракану јер за сезону тражи 800 хиљада евра. Како се сазнаје уопште неће ни да разговара о спуштању цене а суму коју тражи Звезда тренутно, због лоше финансијске ситуације, не може да плати.

Нешто јефтинији је често помињани Холанђанин Рут Гулит али у преговорима са њиме дошло је до застоја. Тако су у први план избили Жан Тигана из Француске и Румун Георге Хаџи коме би помагао некадашњи саиграч из репрезентације и члан Звездине златне генерације Миодраг Белодедић. Наравно, отворена је и могућност Достанићевог останка на клупи до зимске паузе као и то да буде смењен још пре почетка предстојеће сезоне."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Zato i nevolim Bajevica jer je uvek ker trazio pare i uvek se drsko ponasao prema Zvezdi(narucito proslo leto a evo i ovo).Jednostavno jebes coveka koji udari svoju cenu i nece ni da razmislja zbog situacije u kojoj je nas klub da smanji cenu(kao sto mnogi moralni i pravi ljudi urade bilo da su treneri,fudbaleri td.)Nego jos zavlaci i Piksija i nas navijace i velica Zvezdu i prica koliko je voli  a onda udari sumu i tacka.Ja nezelim da mi takav covek bude trener u Zvezdi,iskreno mnogo mi se vise svidja Dostanic kao trenersko resenje nego ovaj smrad.


PS:Izvinjavam se moderatoru ali mi je stvarno vise pun qrac tog coveka!!! :boks
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Pa normalno,i Muslin ima cenu i Marijan Markovic,Dislja(koji je likcina i car),Stankovic,Drulic...
Reci mi jednog koji je ostao ili dosao u Zvezdu zbog moralnih nacela?

Quote from: "Indjija"Pa normalno,i Muslin ima cenu i Marijan Markovic,Dislja(koji je likcina i car),Stankovic,Drulic...
Reci mi jednog koji je ostao ili dosao u Zvezdu zbog moralnih nacela?
Pogresno sam se izrazio,drugo je kada ti ides iz Zvezdo zbog bolje finansiske ponude.To je u ovom trenutku uredu ali drugo je kada ti zavrces jedan klub kao sto je Zvezda i Delije tipa:volim Zvezdu,jedva cekam da dodjem..itd.A onda arogantno kazes kako ne ides ispod milion evra po sezoni kao da pregovara sa Man Utd ili nekim tako bogatim klubom.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

OK.
Ima jedan zaboravio sam-RAKOCEVIC IGOR

Spominje se neki tandem iz Afrike,Mladenovic se sam ponudio i to je to.Mislim da je to sve za ovaj prelazni rok.
Usled tehnickih problema nisam obavesten da li je golman Stojkovic dosao u Zvezdu?
Za Koromana su trazili obestecenje 3 miliona jevreja,mogu samo da dobiju :finger

Potpisao je Stojkovic.
Poz

Po meni bi uspeh nove uprave bio ova ekipa+Bajevic i Koroman,ako ne to onda mora titula i prijatno iznenadjenje u Evropi(obavezno iznenadjenje u Evropi).

Zna li neko ostaje li Banovic ili ide?
edite govna,nije moguce da se milioni muva varaju!!!

Jel zna neko nesto vise o mogucim pojacanjima Aminiju Dramaniju i  Ahmedu Isi?
Polomih jezik.  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Dolaze na probu, pa ce se vidi da li ce zadovoljiti Dostanica.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

neka ga zadovoljavaju, sto vise to bolje :)
Dostana ostaje, objavljeno danas  :batine

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Zvezda je, po svemu sudeći, rešila pitanje deficitirne pozicije kraj desne aut-linije, pošto će iskusni Marko Rajh (28), naredne dve godine nositi crveno-beli dres. Nemački internacionalac je branio boje Kajzerslauterna (1996-2001), Kelna (2001-2002), Verdera (2002-2004), dok je minule sezone nastupao 57 puta za engleski Derbi Kaunti i pritom postigao sedam golova


Nisam Mogo da verujem


Vidi de je igro!!Mnogo je jak igrac cvrst nadaj mo se naj boljem :sampion  :sampion

cuo sam da je dobar desni bek....
ta pozicija je neophodna zvezdi...
nadajmo se da ce lepo obaviti duznost kraj desne aut linije i da imati korisne centarsuteve koje ce napadaci iskoristiti

Quote from: "Johnny Blaze"Jel dobar taj Rajh ?

Znam ga iz Bundeslige....
Tu se nije bas nesto pokazao bio.....
Imao je dobre utakmice,kad je poceo u Kaiserslauternu a pogotovom u sezoni 97-98,kad su uzeli titulu.

Posle toga su ga mnogo precenivali,pa su ga gurali od kluba do kluba (Keln,Bremen).

Dugo se nije culo o njemu,ali nadam se ipak da ce pomoci nasoj Zvezdi  :sampion  :sampion

Nije bas u skladu sa temom, al kad smo vec kod desnih bekova Zvezde, samo da spomenem da ce nas bivsi desni bek igrati u 3. ligi Italije, tj Seriji C. Djenova je otisla u trecu ligu zbog namjestanja, a zajedno sa njom i Marjan Markovic.

Quote from: "nebitno"...Djenova je otisla u trecu ligu zbog namjestanja, a zajedno sa njom i Marjan Markovic...

Chovek je uspeo u zivotu :D .