банатски двор и пролетер су се спојили у један клуб - БАНАТ!
играће у зрењанину, индијанци петровград ће их по свему судећи бодрити јер су они ваљда одувек били за име Банат. Зрењанин, ето још једног занимљивог гостовања ;pivo

ПС. Ђоле, змају, скупљај екипу!

Quote from: "маникомио"банатски двор и пролетер су се спојили у један клуб - БАНАТ!
играће у зрењанину, индијанци петровград ће их по свему судећи бодрити јер су они ваљда одувек били за име Банат. Зрењанин, ето још једног занимљивог гостовања ;pivo

ПС. Ђоле, змају, скупљај екипу!


Odakle ti to,gde si to cuo ??

Quote from: "Casual"
Quote from: "маникомио"банатски двор и пролетер су се спојили у један клуб - БАНАТ!
играће у зрењанину, индијанци петровград ће их по свему судећи бодрити јер су они ваљда одувек били за име Банат. Зрењанин, ето још једног занимљивог гостовања ;pivo

ПС. Ђоле, змају, скупљај екипу!


Odakle ti to,gde si to cuo ??

Na ulici ili u Kuriru

bilo na tribini.

ps. jebote na svakom topiku dajem neke lazne vesti :( ---> :D

Quote from: "маникомио"bilo na tribini.

ps. jebote na svakom topiku dajem neke lazne vesti :( ---> :D


Moracu da te razocaram,o ovome se jos nista ne zna.
Cak sta vise,90% da od ovoga nema nista,proveren info.

Toliko su se u zadnje vreme ove zakrvili,da to nije istina,a u pitanju su predsednik opstine Zrenjanina(koji trenutno odlucuje sve sta ce biti sa Proleterom,a koji je inace lopovcina da ga nema...) i gazda Dvora sa druge strane,padaju pretnje sa obe strane,a onaj ugovor koji je imao na sebi ispisanu deklaraciju fuzije,pocepan je od strane zrenjaninskog predsednika opstine u 1000 komadica i od tada je poceo mali rat na ovim relacijama.

Zar nije prvenstvo trebalo da pocne 8. a ne 6. ?
Nikad necu stici na Majami.

15. oktobra je "veciti derbi" a u prvom kolu gostujemo u Cooli.

A Javor se vise ne zove "Ja(vo)r(ole)" nego "Hobit".   :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

:lol:  :lol: ...da, Habitpharm, zajeban neki naziv! Znači, konačno, Voždovac i Borac Čačak će igrati u 1.ligi (koja se odsad zove Superliga, žali Bože originalnosti). Od sledeće sezone igraće 12 klubova, što znači da ove godine ispada verovatno 6, a dve će igrati baraž. Hvala Bogu nešto pametno.



Ko sve igra u prvoj,pa i drugoj,pa u onim Golubovcima jos nose koplja i oklope od rimljana,Ivanjica,Buducnost Bd,Bijelo Polje??????????????

Da li ste bili nekada u Indjiji?????????

Ej Srbijoooooooooooo

Puce fudbal rasturi se drustvo!

Quote from: "маникомио"банатски двор и пролетер су се спојили у један клуб - БАНАТ!
играће у зрењанину, индијанци петровград ће их по свему судећи бодрити јер су они ваљда одувек били за име Банат. Зрењанин, ето још једног занимљивог гостовања ;pivo

Ништа од овога..Пролетер је у 3 лиги  :(

A hoce li Buducnost igrati na stadionu u Zrenjaninu?

Quote from: "Indjija"A hoce li Buducnost igrati na stadionu u Zrenjaninu?

Ma jok, trazi ne gde povoljno u Banatu livadu na zakup  :D

Iznajmice super livadu za SUPER LIGU!!! :D

Quote from: "Indjija"A hoce li Buducnost igrati na stadionu u Zrenjaninu?


Ne.

Smuvali su valda licencu za onu njihovu livadu...

I ja sam isto cuo da ce igrati na svojoj livadi jer je licenciranje odlozeno.
Pre par dana sam pricao sa likom iz uprave Banatskog Dvora i pitam ja njega "Hocete li prosiriti taj stadion i srediti ga da moze lepo da se igra 1. liga"a on meni kaze "Ma kakvi,sta da ga prosirujemo ionako je prevelik za nas..." :boks
Casual je vec objasnio da je nasem predsedniku opstine zanimljivija i isplativija 3. liga u Zrenjaninu nego prvoligaski fudbal :bes

P.S.Manikomio nista ne brini,Dvor je svega 15-ak min. odavde kolima. namigivanje

Quote from: "Djole"
Pre par dana sam pricao sa likom iz uprave Banatskog Dvora i pitam ja njega "Hocete li prosiriti taj stadion i srediti ga da moze lepo da se igra 1. liga"a on meni kaze "Ma kakvi,sta da ga prosirujemo ionako je prevelik za nas..."

Pa kad je onaj komad zemlje prevelik za njih tj. kad su oni tako mali i imaju skromne ambicije neka se presele u 2 ligu. Ma i druga liga nije za njih. Hvala Bogu pa je UEFA uvela ovo za licenciranje klubova, tako da za par godina nece biti ovih seljobera.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda