Pa za te pare za Drulica bi mozda mogli obojicu da ih zadrze, sto bi po mom misljenju bilo bolje, ali opet - ko zna :zbunjen ...
Najbolje svu trojicu :D .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"Pa za te pare za Drulica bi mozda mogli obojicu da ih zadrze, sto bi po mom misljenju bilo bolje, ali opet - ko zna :zbunjen ...
Najbolje svu trojicu :D .


i ja bih zeleo da se Drulic vrati ali tesko...zato sto je on vec rekao da ce najverovatnije da ostane da igra u Spaniji...

ali ipak se nadam da ce da promeni odluku ia da se vrati u Zvezdu !

kad smo vec kod transfera pisalo se u medijima da zvezda kao oce da kupi trajkovic iz zete,burzanovica ili purovica iz buducnosti :o a spominje se i Stepanov iz Voshe koji bi navodno zamenio Dudica.

PA DOKLE CE VISE UPRAVA DA DOVODI IGRACE IZ NASE PROPALE LIGE ????!!!ima u nasoj ligi mi dobrih igraca ali vecina njih su dobri samo u klubovima poput Zete ili tako nekih klubova u kojima nemaju pravu konkurenciju...a kad dodju u zvezdu onda nula !nista !

primer:tintor,stancic,miladinovic,...


Ja mislim da zvezda mora da pocne da dovodi nase igrace iz inostranstva !
npr:Lalatovic,Drulic,Pjana ,...

jer sa ovima iz nase lige nema leba...

samo jos da nam se Dzaja vrati sa bolovanja i da odresi kesu :lol:  :D

BOSKOVIC MOZDA OPET NA MARAKANIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Povratak na "Marakanu"
19.05.2005 11:45

Nekadašnji fudbaler Crvene Zvezde karijeru bi mogao da nastavi u Ljutice Bogdana 1a gde je i stekao reputaciju zbog koje se otisnuo put "zapada".

Francuski mediji bave se ovih dana sastavom Pari Sen Žermena za narednu sezonu, ali vesti za Branka Boškovića nisu pozitivne. "Sveci" žele da u svoje redove dovedu Brazilca Karlosa Alberta, koji trenutno nastupa za Porto. Francuzi su već počeli pregovore kako bi angažovali ovog napadača i spremni su da ga plate između šest i 10 miliona evra. Problem, međutim, predstavlja mesto "vankomunitarca" koje trenutno zauzima Bošković. Menadžeri našeg igrača izjavili su da je Boškovića u ovom trenutku "nemoguće prodati", ali se u igru uključio njegov bivši klub. Naime, uprava "crveno-belih" intezivirala je pregovore sa Pari Sen Žermenom oko povratka Branka Boškovića na "Marakanu", iako mu ugovor sa Parižanima ističe tek 2007. godine.

Nema sumnje da će, ukoliko do najavljenog transfera dođe, sada već bivši šampion značajno ojačati svoje redove pred predstojeću sezonu u koju će, u najboljem slučaju, ući kao osvajač Kupa.

Pripremajući se za taj duel sa Železnikom, a pre toga i za subotnji gradski derbi sa OFK Beogradom, tim Ratka Dostanića je u prijateljskom odmeravanju snaga sa ubskim Jedinstvom slavio sa 2:0 golovima Mrđe (11. minut) i Jankovića (12).

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Dace Bog da nam se vrati Bole. Time bi reshili problem leve strane, tj. Jankovic bi mogao da predje na desno krilo a Krivokapic moze da odjebe :)

:ruke  :ruke  :ruke

A šta je na kraju bilo sa Đorđićem?
I on je slobodan igrač. A pored toga ima i veliku želju da se vrati u Zvezdu.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Covjek zeli da opet dodje u Zvezdu,dakle on zeli ono sto niko drugi ne zeli. I ko ostane,ostane preko kurca,a on zeli da dodje. Prvo bolji je od svih u ovom timu,a i da nije meni je dovoljno to sto zeli da igra pred kako on kaze najboljim navijacima na svijetu. Ali mi imamo ovce a ne ljude u upravi. A i on nije po ukusu Dostanica jer ne moze da nabije loptu duze od 50 metara tj. nije bizon vec igrac koji zna sa loptom

Nishta izgleda od prelaska Boleta u Zvezdu samo prazne priche. Prochitajte danashnju Ekipu, gde izjavljuje da u Zvezdu moze da dodje samo na kraju karijere jer ima josh puno da pokaze u inostranstvu, i pre svega obezbedi sebi pare za egzistencijalne potrebe...

Quote from: "Maj 25"Nishta izgleda od prelaska Boleta u Zvezdu samo prazne priche. Prochitajte danashnju Ekipu, gde izjavljuje da u Zvezdu moze da dodje samo na kraju karijere jer ima josh puno da pokaze u inostranstvu, i pre svega obezbedi sebi pare za egzistencijalne potrebe...
:(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

ja cu jednom da poludim od ovih medija !

pise na sportskoj centrali(a clanak je uzet iz ''Ekipe'')da bi mladi napadac makedonije i rabotnickog mogao da dodje u zvezdu  :bes

nemoj da on bude jpos jedan goran popov jer smo ga onda nadrljali. :nene

The teams went for a half-time break at 0 - 2. Sverige, bringing the final ball possession rate to 100 percent, dominated the battle

Quote from: "Johnny Blaze"The teams went for a half-time break at 0 - 2. Sverige, bringing the final ball possession rate to 100 percent, dominated the battle
Ups  :batine
ovo je trebalo kopirati
http://www.b92.net/sport/vesti.php?nav_id=168872

ispusili smo ga od zeleznika...NEVEROVATNO !!NEMOGU JOS DA SE SVESTIM IAKO JE PROSLO SKORO SAT VREMENA !OVO NIJE MOGUCE !
ali kako komentator andrijasevic rece mozda je i ovo dobro za zvezdu da se vec jednom osveste i oteraju nesposobne trenere,igrace zajedno sa upravom...

A jesteli videli onog debila Djokaja  ?!taj covek dokle ce da blamira i sebe i  zvezdu? neverovatan je !zajedno  sa onim joksimovicem(od njega nece biti nista i Mrdjom (od koga ce ipak da bude nesto mozda)

na kraju jos jednom Dostanic neverovatan na klupi ima igrace poput:miladinovica,tintora,...znam da su petorica povredjeni ali ipak !

usput treba da se i kaze da od angazovanja muslina nema nista jer je otisao u belgiju...sve gore i gore...

Брука и срамота.Ова сезона да се заборави и да се непонови.

Кофери се смеше вама , сигурно су се подсмевали кад смо им поручивали ово, па докле бре више овако???!!!

Nema smisla prichati o fudbalu jer Zvezdin poraz od Zeleznika nema veze sa fudbalom.
Ima veze sa moralom pojedinih ljudi...

KAKO BRE SPAVATE BRE NOCU MAMU VAM JEBEM?? GDE VAM JE OBRAZ???

ALE UPRAVA MORA NAPOLJE !!!

Dokle vise ovako, bio fudbal ovo danas ili ne ovo je bruka !!!
Bruka za istituciju kakva je Crvena Zvezda.

Sramotna sramota sramotana,debila,jajara i ulizica,pedera i "biznismena",strucnjaka i talenata,prodanih dusa i sibicara...

Svi,ali SVI koji su u FK,MARS U PICKU LEPU MATERINU sa Marakane ZAUVEK :bes  i nikada vise da ne dodju ni u posetu ni blizu stadiona,a sa njima zajedno i ono koji cute i gledaju i nista ne rade vec 20. godina...GOOOOVNNAAAAA.

Za kup nemam komentara.Izgleda da je ona tekma sa Buducnoscu bila prodata.Valjda da bi Zvezda uzela jednog igraca Buducnosti(zaboravila sam ime,mada nije ni vazno).Njima je ta pobjeda trebala i da izbore Intertoto kup.E bas mi je milo sto ne idu u Evropu  :nene
I ja mislim da Zvezda treba da vraca svoje igrace koje je prodala(poklonila)stranim klubovima(Vidic,Pjanovic,Stojanovic,Mladenovic...)Mnoge probleme bi tako rijesila,ali...
I jos da dodam:DOSTANIC JE IDIOT   UPRAVA NAPOLJE
edite govna,nije moguce da se milioni muva varaju!!!