Cisto da krenemo da razmisljamo i da se informisemo na vreme!
Kada ce u prodaju biti pustene karte za F8 i koji je tacan datum odigravanja?Bice zanimljivo videti da li ce dolaziti gostujuci navijaci,da li ce dobiti karte....
Igra se u Pioniru kako sam shvatio,jer slepci nisu zavrsili Arenu...

Bilo je najavljeno da ce se prodavati kompleti ulaznica (ne pada mi na pamet da kupim). Nase propusnice nece vaziti, ali je najavaljeno da cemo imati prednost pri kupovini. E sada, mozda ce Zvezda uspeti nesto da izbunari i da prodaje ulaznice pojedinacno.
Moguce je da ce doci Slovenci (oni sa 20 salova i kapa na sebi), za ostale ne verujem (jedino neki fazon kao Sibencani - njih 7-ora, a od toga dve devojke navijaju za Zvezdu :D ). Mada, kako je nasa policija tolerantna moguce je da ce se i jos neki osmeliti da dodju.
..baklje gore, pesma cigana...

a evo i parova finalnog turnira u Beogradu:
četvrtak, 28. april:
Hemofarm - Bosna BHT
Partizan Pivara MB - Zadar

petak, 29. april:
Crvena zvezda - Cibona VIP
Union Olimpija - Refleks

Teshko ce da bude al jednostavno moramo da razbijemo hrvate kao i u Beogradu pre neko kolo u gumenjarki...
ko pobedi ovu tekmu sastace se sa pobednikom duela Partizan-Zadar.
Znachi mozda gledamo veciti derbi vec u polufinalu.Iskreno se nadam da cemo da razbijemo hrvate a da ce zadar da pobedi glodare a za Hemofarm-Bosna i Olimpija-Reflex me boli uvo :)

E a jel zna neko shta je sa Koprivicom i kad bi on mogo da se vrati?? :zbunjen
ajd p0zdrav svima

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
upravo sam procitao na b92 da ce Avondzobi preci u Zvezdu!!!!!!!!
ja ga se secam jer nam je u ovom (ili proslom) izdanju uleb kupa zagorcavao zivot...evo i cele vesti sa b92:

12/04/2005 | Izvor: B92
B92: Avodžobi u Zvezdi
Bivši košarkaš prošlogodišnjeg osvajača ULEB kupa Hapoela iz Jerusalima, i do skora igrač belgijskog Šarloroa Nigerijac Tundži Avodžobi biće novo pojačanje KK Crvena zveza, saznaje B92 u klubu sa Malog Kalemegdana.

Ovaj 32-godišnji krilni centar koji je tokom karijere igrao i za Cibonu i Olimpiju trebalo bi da potpiše najkasnije sutra ugovor sa crveno-belima do kraja sezone i predstavljaće veliko pojačanje za domaćina F8 pred početak Superlige.

dakle daj boze da je ovo istina...
dak boze... :ruke