April 19, 2006, 09:38:42 AM Last Edit: July 07, 2008, 05:54:47 PM by KizaLion
Tema za slicice!

Moj prvi sportski album bio je EP '92 ono kad su Danci upali umesto nas i osvojili. Sledeci je logichno bio USA '94 i to sam bash pasionirano skupljao  :D U ta teshka vremena kupiti deset kesica je bio luksuz koji je malo ko mogao sebi da priusthi od klinaca, tako da sam veci broj kesica uzimao samo kad padne neka petica u shkoli (uh koji sarkazam  :D ).

Nazalost ti stari albumi su mi se raspali. EP '96 u Engleskoj sam prodao za 20 dinara nekom liku i za te pare kupio pljeskavicu, koka-kolu i shta ti ja znam  :D

Mislim da imam negde SP '98 a imam i EXTRA Calcio album sa igrachima prve dve tri italijanske lige i grbovima ovih nizih.
Tu je i neki album Liga Shampiona-Kup Uefa, ima i 4 slichice nashih igracha mislim da je jedan od njih bio pokojni Gojkovic.

NBA imam sve albume do neke dve'iljadite :)

Dugo nisam skupljao slichice, jebiga to mi je nekako obelezilo detinjstvo pa sam sad u nekom tripu da skupljam slichice za SP u Nemachkoj, ali one prave PANINI (ili kako se vec zove) a ne one karikature.

Imam USA 94, Englesku 96 i Francusku 98 i to je to.
Sad sam mislio da skupljam, al nemam para.
Od NBA imam za sezonu 95/96 cini mi se sa naljepnicama, i ja mislim 97/98 Upper Deck kartice koje su stvarno extra.

Pa daj link sa ebay da vidimo to :)

Inace od albuma moj burazer je skupljao: Mexico '86 (fale 3 slicice), Nemacka '88, i Italija '90 (pun album), a ja sam imao i svoj album Italija '90  :D A od mojih tu su i Svedska '92, USA '94, Engleska '96 (2 albuma, jedan od Panini a drugi od Merlin), SP '98... nijedan mi nije popunjen  :bes

Od NBA 94/95 mi je popunjen album. I jos par albuma.

Kako bre niko nije skupljao ovaj zabarski album? To je bre bio hit!

A jel moze da se uzme neka kinta ako nije popunjeno, podosta?  :D

Da nije to pianeta calcio 96/97? sa Alen Boksicem na duplerici  :D Imam taj album sa jako malo slicica, nisam poznavao nikog ko je ovaj album gotivio.

Jeste taj je... Taj sam bas skupljao jer je bila trafika prekoputa moje shkole pa sam tu kupovao slichice.

Ovaj gde ima i chetiri nashe slichice (Jevric, Gojkovic, Ognjenovic, Pantelic) se zove Euro Football 1998-99

ma mislio sam da stavis na ebay Kizo! Nisam nesto gledao to tamo jer me ne interesuje, al sam cuo da se to tamo valjalo!

Ima li Svetsko fudbalsko prvenstvo smisla bez albuma i slicica? Ne. Ko nema nameru da ih kupi, neka ovo ne cita. Ko ih ne popuni, neka ne gleda Mundijal.

pi

Nisi trebao da postavish ovaj tekst, sada sam se nalozio i idem na kupim Panini album za Svetsko a napolju je smor vreme...

Auh jedva ga nadjoh... Nigde ga nema u gradu na trafikama i nekako u ochaju u povratku kuci na dnu Francuske ulice neka mala trafikica ima album :) Uzeo i 12 kesica ali na razlichitim trafikama (stara taktika) i izvukao Nemanju Vidica i Dragana Mladenovica :)

Video sam i neku rulju u onom prolazu kod Doma Sindikata kako razmenjuje slichice.

PA ja imam ITALIJA 90 panini popunjen do poslednj slicice u dobrom stanju. Ajde ako neko zna da li je taj lik to kupio a ako nije da li neko zna kako da se povezemo

Rekao mi je drug da je video to na televiziji ali nije Italija '90 nego Evropsko Prvenstvo '88, i lik je ponudio 1100 evra ali je odbijen.

A sad ce svi da se naloze da mogu svi da prodaje te albume za soma evra a nece moci ni za soma dinara. Ja rekao ovima u kladionici kod mene kraju, ovaj gazda odmah zgrabio telefon "Draga... Jel znash onaj stari orman? E pa jel znash one stare albume u njemu? Nisi ih valjda bacila". Mislim da je "draga" skapirala da je lud  :D


A za sada iz 12 kesica samo duplikat Venegor of Heselink. Zna tebrica za caku kupovanja na razlichitim mestima  :finger

Quote from: "Maj 25"A sad ce svi da se naloze da mogu svi da prodaje te albume za  "Draga... Jel znash onaj stari orman? E pa jel znash one stare albume u njemu? Nisi ih valjda bacila".  :D A:finger
Sta G.le sve nece da uradi za soma evra  !!! :D   :D
Taman za ukerzaponje ;pivo
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Ja se jos uvek neckam, da li da kupim ili ne, naravno zbog kinte. Koliko slicica ima u albumu?

Tacno 596 slicica... Imas 2 meseca lagano da sakupljas :)

Quote from: "KizaLion"Tacno 596 slicica... Imas 2 meseca lagano da sakupljas :)
:nene

597

???????!!!

Nisam sitnichar, ali gde nadje petsto devedeset i sedmu?

??????? ?????, ????? ?????? ?? ???? ?????? ? ??? ??? ?? ????? ?????? ???? ???? ?????????? ???????!  :rofl

???????!!!