Субота 12.април
17:30
Карта 100 кинти...

Сви на север!  :ruke

Буде ли се почело са баљезгаријама и сувишним коментарима, тема се закључава до краја утакмице!
АДМИНИСТРАЦИЈА!

Ако неко још није купио заставу моћи ће и данас,дакле без грба 100 са грбом 400,СВИ НА СЕВЕР!
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.


Данас, реално добро издање Делија!
Кренули су коначно барјаци, за сада само 3, али надам се да ће бити боље...
п.с.Још код пекаре сам добио инфо да су смрдљиви фирмаши исеки пар гробара  :o  :bes

Aaa које лудило!!!! неверујем солидно навијанје али бројност мало мања него иначе!!! На крају је најбоље било остадосмо тако ми око 30 мин. после текме и покаѕали како моѕеми и требамо да навијамо више од 90 минута!!!

А ова нова песма је супер!!!!!
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!

Фирмаши, ако сте многобројнији секли лика који је био на земљи ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР МРТВУ.
Ако нам нешто не треба у ово време то су "братоубилачки ратови". Али, не то говна из НС не схватају.
Нема везе са нашом текмом али има и те како везе са овим колом а још више са тренурном ситуацијом у СРБИЈИ  :bes

Quote from: "Милош"Данас, реално добро издање Делија!
Кренули су коначно барјаци, за сада само 3, али надам се да ће бити боље...
п.с.Још код пекаре сам добио инфо да су смрдљиви фирмаши исеки пар гробара  :o  :bes

Ја сам чуо да је било клања ал не знам ко је кога,у сваком случају СТРАШНО!
Што се текме тиче било је мање људи него обично,навијање је по мено могло и боље а ево текста нове песме:

Кад у копу стојиш тииии,
Мораш Звезду бодритиии,
Мораш гласно певати,
Мораш стално скакати,
Никад не посустатиии!

Але, але, але, оооо
Ајде Звездо сад на гооо,
Але, але, але, о
Ајде Звездо сад на го
Але, але, але, оооо...

На,на, на,.."
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Oво је тема о утакмици Звезда - бежанија... Немам ништа против ни ја ни било ко да се пише о дешавањима у НС-у, али отворите неку другу тему па ако буде нормалног писања ок, ако не иде под кључ... Овако кваримо тему и један доста добар утисак са вечерашње утакмице...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Данас је почетак и крај утакмице обележен новом песмом која је посебно последњих десетак минута деловала веома моћно и довела Север у транс... А он(транс) је трајао и трајао, ко зна колико још од последњег судијиног звиждука и одласка играча у свлачионице...

Посета данас доста слабија, то се односи на исток и запад, а Север сада са већ стандардних неколико хиљада људи у копу... Као што рекох, кренуло је новом песмом, чија мелодија дефинитивно треба да се чује и не сумњам да ће обележити већ следећи куп дерби за 3 дана... А речи:
Але, але, але, оооо
Ајде Звездо сад на гооо,
Але, але, але, о
Ајде Звездо сад на го
Але, але, але, оооо...
На,на, на,..
Наставило се добро са стандардним репертоаром, смењивало се пуно песама... Атмосфера крајње позитивна, резултирало је све и добрим развојем ситуације на терену... Публика је твоја, Још једна победа и титула, Србија Београд Црвена Звезда, На целом свету само Црвена Звезда, Ми певамо сада сви... Стварно избор песама јако велик...

Други део игре почиње мањом бакљадом и поред песама посвећених нашем клубу осврћемо се и на надолазећи дерби познатим песмама за ову ситуацију: Ћале ти у ђубретарима, Нек живи Звезда, Дошао је и тај дан, итд... Наравно и овог пута не заборављамо наш Космет и певају се Ђенерале, Ој КОсово Косово, И ко не скаче тај је Шиптар, итд...

Крај за незаборав, након шоуа нашег тима на терену почиње шоу на Северу... Читавих 20-30 минута након краја утакмице Севером одзвања нова песма... Игра, скакање, опште лудило и најава сјајне атмосфере за среду...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

QuoteКрај за незаборав, након шоуа нашег тима на терену почиње шоу на Северу... Читавих 20-30 минута након краја утакмице Севером одзвања нова песма... Игра, скакање, опште лудило и најава сјајне атмосфере за среду...

Колико нас је само песма понела говори и чињеница да када смо остали без бубња,људи су импровизовали ударањем у столице.Заиста незаборавно!

Има ли какав видео од кафеа?

Quote from: "УлтраКерШме"Има ли какав видео од кафеа?

Нема. Нисмо имали камермана.

конкурс неки мора да се распише у скорије време да се тражи камерман ,овако се више не може :D