Људи само желе да знају информацију, зар је то толики грех, не разумем зашто на делије.нет не изађу са званичном потврдом или демантијем, сада када је та прича већ пуштена у јавност?
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

То се сигурно неће сазнати на форуму!

људи шта вам је ...могу да кажу нешто да ли да долазимо на тренинг или не ...не капирам у чему је проблем ...



Распоред трећег круга:


23. коло, 4/5. април
Црвена звезда - Чукарички Станком


24. коло, 8. април
Партизан - Црвена звезда


25. коло, 11/12. април
Црвена звезда - Банат


26. коло, 18/19. април
Црвена звезда - Војводина


27. коло, 22. април
Хабитпхарм Јавор - Црвена звезда


28. коло, 25/26. април
Црвена звезда - Борац Чачак


29. коло, 2/3. мај
ОФК Београд - Црвена звезда


30. коло, 9/10. мај
Црвена звезда - Хајдук Кула


31. коло, 16/17. мај
Јагодина - Црвена звезда


32. коло, 23. мај
Црвена звезда - Рад


33. коло, 30. мај
Напредак - Црвена звезда

Још три гостовања, Ивањица, Јагодина и Крушевац!


Кизо за крај има да направимо фешту...


Ви ћете бар имати шансу.Јер могуће да после она два прва кола у нс и зрењанину,летос,нема ништа вамо на северу,пих. . .

по  мени одличан распоред...ваљда ће се мало људи ужелети текми после ове мини паузе па да нас буде против чуке доста  8)
CEKA SE KRAJNI ISHOD!

Леп распоред! Сад ће и лепше време,тако да ако је против Борца на Северу радним даном могло да дође 5,6000 од сада то мора да нам буде минимум!
Још 3 лепа гостовања ван Београда! Плус за крај,као шлаг на торту Крушевац,тамо мора лудило да направимо,ма који год били на табели!!!
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!

#50 March 24, 2009, 05:18:45 PM Last Edit: March 24, 2009, 05:21:40 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
Quote from: Делија К.З.Ш. on March 24, 2009, 05:10:18 PM
Леп распоред! Сад ће и лепше време,тако да ако је против Борца на Северу радним даном могло да дође 5,6000 од сада то мора да нам буде минимум!

не знам брате не бих се баш сложио са овом твојом реченицом...ја нпр никада не гледам какво ће вријеме бити ни да ли је радни или било који дан,чим скупим било коју кинту одмах пуцам за Београд да бодрим Звезду,а тако вјерујем мисли,осјећа и ради свако ко се назива Звездиним навијачем тј свако коме је Звезда у срцу...

ПА ЗАТО СМАТРАМ ДА ОНИ КОЈИ НИСУ ДОЛАЗИЛИ ДО САДА КАДА ЈЕ БИЛО ЛОШЕ ВРИЈЕМЕ,НЕ ТРЕБАЈУ ДА ДОЛАЗЕ НИ САДА КАДА ЋЕ БИТИ ЛИЈЕПО,СУНЧАНО И БИОМЕТЕОРОЛОШКА ПРОГНОЗА ПОЗИТИВНА ТЈ ПОВОЉНА...

извињавам се није ништа против тебе лично,ово је само мој став...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

По мени би било боље да смо завршили сад на трећем мјесту, јер би било много занимљивијих гостовања типа Нови Сад, а и дерби би био на мари и неби био радни дан....То је моје мишљење... ;) :) ;)

Да,ал колико год не волели ми јна,то је Неосвојива тврђава,тамо смо непобедиви  :D    ;D   Ал једино остаје жал за Новим Садом,али ту су Крушевац и Ивањица  ;)

Ваљда ће урадити нешто са тим дербијем, где баш радног дана... Још ће сигурно завалити неки термин од пола четири или слично.

а шта ће да ураде ? Неће ништа наравно ... Него ето сад знате коју недељу пре па имате довољно времена да завршите обавезе за тај дан...И овог пута раније да дођемо на стадион да не би било гурања и кашњења  :)
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

Распоред утакмица је објављен, ако буде неких промена нека се напише. Остали коментари су сувишни!!!