January 20, 2005, 12:34:26 AM Last Edit: July 14, 2008, 06:23:05 PM by KizaLion
Ovakav topik je vec bio na Tribini, ali postavicemo ga i ovde.

definitivno Trondhajm to je bilo cimanje do jaja. Putovali nas 8 autom, avionom, vozom, autobusom i peske :D. Jedino sto nismo brodom putovali inace komplet program.

A mi svi smoreni bez para (ko kaze da su gastosi puni), gladni zedni neki i malo nervozni. :D

Ali je bilo ipak ekstra zezanje

Poz svim Trondhajm veteranima.

uh meni 4 stanice 48-icom bez karte. Sva sreca te nije naisla kontrola inace bi me sigurno i priveli. A znate kako jedno privodjenje bi mi upropastilo ceo moj buduci zivot. Inace hteo sam jednom da se iscimam i nesto dalje (par stanica) ali znate kako ipak su radovci tu i samo bi mi jos falilo da se sa njima sretnem e onda bi moj zivot bio katastrofa.

he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "James J. Bulger"uh meni 4 stanice 48-icom bez karte. Sva sreca te nije naisla kontrola inace bi me sigurno i priveli. A znate kako jedno privodjenje bi mi upropastilo ceo moj buduci zivot. Inace hteo sam jednom da se iscimam i nesto dalje (par stanica) ali znate kako ipak su radovci tu i samo bi mi jos falilo da se sa njima sretnem e onda bi moj zivot bio katastrofa.


Da,da...James bond u akciji... :D
S

Jel mozes da preciziras "iscimati",Kizo?
S

Quote from: "KizaLion". Dakle, koliko ste se najvi

Quote from: "UK_Nikola"definitivno Trondhajm to je bilo cimanje do jaja. Putovali nas 8 autom, avionom, vozom, autobusom i peske :D. Jedino sto nismo brodom putovali inace komplet program.

A mi svi smoreni bez para (ko kaze da su gastosi puni), gladni zedni neki i malo nervozni. :D

Ali je bilo ipak ekstra zezanje

Poz svim Trondhajm veteranima.

Nema vise sta dodati :ruke ,sem da nas vozna karta 6puta(!!!) vise izasla,nego avionska karta.Ipak smo trebali uzeti jutarnji voz,kao sto nam jedan drugi veteran predlozio  :lol:  :lol:

Pozdrav od Trondhajm veterana  ;pivo

'92 Moje prvo gostovanje,naravno N.Sad kao i mnogima,u to vreme isao sam u skolu "plovecu" i to je bilo vreme "pravljenja sranja" :D
ne vezano za navijacki zivot,e posto Moji nisu bili za ,da idem na gostovanje prica je bila "putujem brodom ,praxa,Smederevo" -ta prica se obistinila prosle godine :ruke , nalazim se sa olosom ispred skole gde Me je keva vec cekala i primetila sal oko vrata a Ja"nesto sam lupio"ispratila Me je na gradski da se uveri,naravno ja Sam promenio pravac ali Sam slutio da "moze""neko"da bane na stajgu,tako je i bilo ,matori,keva,primetili su Me i krenulo je "zaletanje" :D ,Ja pali ,cale za Mnom,stekovao Sam se iza teretnih vagona a kasnije uleteo u voz sa olosom i pravac N.Sad ,pri povratku 2 dana nisam dolazio kuci ,dok me keva nije nasla u oloskom kraju... ;pljuga

...
S

Nisam izlazio van okvira biv



Topic je dobar ,a i prica bogu hvala NE fali,polako, jedan od  hiljade km.on tour je bio i stari dobri Kisinjov,jug Moldavije, takodje i visa je bila potrebna a malo je ostalo vremena tako da Sam zapalio direct-no na vrata gospodina konzula,jos uvek imam njegov tel. :D
,poneo Sam cak i slike sa utakmica,clanske karte,ma...da bi mu pokazao koliko Mi "TO" znaci,nije bilo sanse da dobijem visu ali? predlozio Mi je tranzit visu 48 sati,toliko Mi je i trebalo, putem Moldavije ,vec po tradiciji krecem vozom ,u jednom pravcu 38 sati bez presedanja,u povratku Sam putovao vozom drvenim-cudnim do ODESE na crnom moru,pri tom su Me carinici Ukrajinski drkali i jedva pustili,iz Odese vozom za Krakow,opet 2 dana ...

...
S

Quote from: "UK_Nikola"definitivno Trondhajm to je bilo cimanje do jaja. Putovali nas 8 autom, avionom, vozom, autobusom i peske :D. Jedino sto nismo brodom putovali inace komplet program.

A mi svi smoreni bez para (ko kaze da su gastosi puni), gladni zedni neki i malo nervozni. :D


Gastosi su maltene uvek puni, obuceni po poslednjoj modi kao da su se vratili iz Milana gde su "pozajmili" stvari iz Milanskih butika, lacoste, prada, armani  :lol:

Kad smo vec kod trondhajma, zaboravio si napisati da ste skoro svi ostali bez kesa, da ste vukli sibice (gistro!) i da je na kraju Red Star MG morao glumiti prosjaka i izdrzavati 8-clanu ekipu. Da nije bilo RSMG umrli biste od gladi  :lol:

Pod iscimavanjem sam mislio koliko ste najduze putovali da biste stigli na gostovanje. Nisam tu mislio na cekanje u redu za karte.

Sto se tice trondhajma ima tu jedan slucaj kada je P. iz Londona krenuo i stigao u oslo, kasnije se zajebao i seo u voz koji gle cuda, umesto da ga odveze na sever, ka Trondhajmu, odvezao na jug norveske, uzas...  :o  :lol:

Tako da se on najvise iscimao i puko dosta kesa da stigne na tekmu, iako su karte papreno skupe.

Hamburg-Ulm kolima ja i Ciga!Ulm-Ljubljana ja,Ciga,kum,francuz i dzenis na basket onda par dana u Kranju pa za Veronu Kijevo-Zvezda pa sa ostalim ciganima avionom za BG!Otprilike 2000 km mozda i vise!

'98 novembar, polako ali"sigurno " Sam zavrsavao vojnu"obavezu"
,imao Sam nesto nagradnog tako da Me je sir kapetan pustio kuci, dolazim u Nasu lepu prestonicu,ali saznajem da se ekipa sprema na jug tjst.na tekmu sa Pristinom,takodje se pakujem i vracam nazad samo sa ekipom,celu noc vozom za Kosovo Polje,izvlacim dodatno jos par ljudi iz kasarne usput srecem p.porucnika koji NE moze da veruje ,pustili Me prekljuce a Ja nazad :D , tada je Zvezda poslednji put igrala contra Pristine,ekipa je bila odlicna a vratili Smo se avionom,to Mi je prvi i verovatno poslednji on tour domaci povratni leteci...

...
S

Nije valjda da se "niko"ne cima,nije cimao,nemojte da se stidite...?
S

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "UK_Nikola"definitivno Trondhajm to je bilo cimanje do jaja. Putovali nas 8 autom, avionom, vozom, autobusom i peske :D. Jedino sto nismo brodom putovali inace komplet program.

A mi svi smoreni bez para (ko kaze da su gastosi puni), gladni zedni neki i malo nervozni. :D


Gastosi su maltene uvek puni, obuceni po poslednjoj modi kao da su se vratili iz Milana gde su "pozajmili" stvari iz Milanskih butika, lacoste, prada, armani  :lol:

Kad smo vec kod trondhajma, zaboravio si napisati da ste skoro svi ostali bez kesa, da ste vukli sibice (gistro!) i da je na kraju Red Star MG morao glumiti prosjaka i izdrzavati 8-clanu ekipu. Da nije bilo RSMG umrli biste od gladi  :lol:

Pod iscimavanjem sam mislio koliko ste najduze putovali da biste stigli na gostovanje. Nisam tu mislio na cekanje u redu za karte.

Sto se tice trondhajma ima tu jedan slucaj kada je P. iz Londona krenuo i stigao u oslo, kasnije se zajebao i seo u voz koji gle cuda, umesto da ga odveze na sever, ka Trondhajmu, odvezao na jug norveske, uzas...  :o  :lol:

Tako da se on najvise iscimao i puko dosta kesa da stigne na tekmu, iako su karte papreno skupe.

Ne ne bio je i White Eagle pun kesa. Zamislite tugu kad posle tekme moras da se vratis u hotel da spavas zato sto nemas kintu. A ovaj huligan iz Gladbaha krece na opijanje. Ma ni da me pozove na pivo. SMOR HARDCORE

Ipak mora se reci da je tu bio i jedan "Romin" navijac koji nam nabavljao hranu na "balkanski" nacin. :D

ULTRA GUDRA ukrao tunjevinu kad smo stigli u norvesku i na kraju vratio za Svicu! :zbunjen  :batine

Inace taj MG je prosio po vozu i skupio 1 krunu!

A P. se tek smorio kad je morao da ceka u povratku 8 sata na aerodrumu od kojeg je posle znao svaki metar na pamet.

Ima tu jos prica i prica samo iz Trondhajma.. :D

Ja sam se najvise iszimao za jebeni cirih.  Brcko - Beograd - Kranj - Cirih.

Jao kad se setim jos sta se sve usput desavalo :(

...Rusija je takodje bila interesantna,voz ,solo varijanta i oko 50 sati u oba smera,Warsawa-Piter,Piter-Moscou,Moscou-warsawa...

...Kijew,posle Dinama i bus varijante,dosao je cska i solo - train varijanta,te veceri goreo je NY,posle 20 sati voznje saznajem da NEce bti tekme,bilo je sitnih zezanja tako da Nam je drugar uhapsen,solidarisem se jer sl.voz je sutra dan,ali drugara pustaju i svi pale busom za Bgd,hmm ostajem solo ceo dan&noc na ulici u kijewu bez kinti,imao sam za 2-3 piva,stari dobri OBOLONj,i tacno za povratak ,inace.... :zbunjen , natrag kuci...

...'97 Sam se sa mojim drugom Bergamasom cimao na Olympiakos ,povratak 4 dana,peske,stop...ali to cu otom-potom napisati pod topic-om"G7"...
S

Quote from: "Brdjo"Ja sam se najvise iszimao za jebeni cirih.  Brcko - Beograd - Kranj - Cirih.

Jao kad se setim jos sta se sve usput desavalo :(

A joj....to gostovanje sam poceo u Nesebaru (Bugarska).
Cimo se 14 sati do BG-a,dok me ti nisi pokupio  :)
Zaboravio si nas stop u onoj radionici blizu Rume.  namigivanje

A da usput.....na povratku na granici SLO-Hr,kad Hrcak vratio C. pasos  :rofl  :lol:  :rofl  :lol:

Kako ljude  da ne bude sramota da pisu poslje vasih 50 sati u jednom pravcu!?!

Od mene skromnih od 5 do 10 sati (u jednom pravcu :D ), zavisnosti da li je isao pun bus ili par nas. Najveci cim mi bio kada sam bez licne karte (oprao je sa farmerkama) iz RS krenuo za BG, neka evropska utakmica je bila u pitanju. Pa sam morao izaci kod starog mosta u Zvorniku, pa ga preci na blef.  ONda trkom do novog mosta u karakaju gdje  me cekao ostatak sa busom. Plus sto me proliv samo tako podjebavao. U povratku nam je uvijek falio neko...iz raznoraznih razloga.
Poslijednje 4 godine, od kada sam u bg,  nisu vrijedne pomena (sto se tice kilometraze i casova), ova liga uopste ne zahtijeva neko cimanje.....

A dok ne odem na neko gostovanje u pizdu lijepu materinu(ako uopste odem), kao vi gospodo (npr. 50 sati u jednom pravcu), moracu se zadovoljiti novim sadom, cackom, kulom a mozda mi crna gora malo izvuce prosjek.

Ali ipak je meni bijo naj gori ( derbi ), sa avionom.

Jaaoooooo kad se setim najezim se :bes
:o