Ne znam zasto ali imam zarku zelju da se pridruzim jebanju majki onih sto su pozivali na linc I rusenje a danas nisu dosli.JEBEM VAM SEME I PLEME.....sve vam jebem sto imate a I sto nemate.Jebem I majku svima onima sto ce sutra otvoriti novine I reci svaka cast ovim Delijama oterase dzaju I govna iz uprave.
Govno smo mi veliko od naroda,to se I danas najbolje videlo.Bravo "Zvezdasi" samo vi sedite kucama I pricajte nama sto idemo na utakmice sta treba da radimo...bravo novinari samo vi izmisljajte po novinama sta smo uradili,kakvi smo mi huligani.....ma jebem li vam svima mamu da vam jebem
Cast I postovanje svakome ko je danas bio na severu.Danas je sever pokazao svoje pravo lice,danas smo zapusili usta svim "ZVEZDASIMA" koji se broje u milionima a nigde ih nema.Porucio bi im samo jedno....ide evropa....zamolio bih vas da preskocite utakmice na maraskani koji cete nam kurac.Da nas brukate svojim ispadima kao protiv zenita,da kenjate po ekipi,da ne znate pesme,da se busate da ste I vi Delije.......koji cete nam kurac sedite kuci I ovako to 360 dana u godini radite...a mozda I vise.
Jos jednom sever je pokazao ko je I sta je,pokazao je sloznost,pokazao je da se brine za zvezdu...u svakom pogledu,a vi....nevidljivi zvezdasi STO OVO CITATE....jer vas nije sramota....govna jedna?

QuoteCast I postovanje svakome ko je danas bio na severu

Ja sam bio na zapadu,šta ćemo sad?

Quote from: "bojan"
QuoteCast I postovanje svakome ko je danas bio na severu

Ja sam bio na zapadu,šta ćemo sad?

Da se ti malo uzdrzis od svojih glupih komentara ili ce sankcije da uslede...

A je li ti cetnik....a sto ti pijes iz flase....oces da budes glavni?


Quote from: "bojan"
QuoteCast I postovanje svakome ko je danas bio na severu
Ja sam bio na zapadu,šta ćemo sad?

Ево, ја ћу покушати да ти помогнем.
Видиш, овај сајт је Презентација Северне трибине, односно навијачке групе Делије-Север.
Ово није ни Крстарица, ни Serbiancafe, ни сајт Моногамије. Ако си припадник угрожених друштвених мањина потражи на Гуглију адресе ових сајтова. Тамо ћеш наћи људе сличне себи где можеш са истомишљеницима размењивати своје погледе на Свет.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Cesto se ukljucujem na forum da vidim komentare,ali se prvi put imam nesto da kazem:
Gospodo Delije iskljucite racunare i dodjite na sever.Kenjate ovde danima:"svi na stadion,svi na stadion" a juce nas je bilo 400(daj boze) u kopu.Sve ostalo sto imam da kazem rekao je Ujka Vanja.Zbogom zauvek!


I ONDA KAD GUBIS TI I OSTALI LJUDI KAD SEDE,CRVENA ZVEZDO TAD ZNAJ DA JA UVEK BICU UZ TEBE!!!

Kizo imas li audio ili video navijanja posljednjih 15 minuta?

Quote from: "Lazar_M"
Gospodo Delije iskljucite racunare i dodjite na sever.Kenjate ovde danima:"svi na stadion,svi na stadion" a juce nas je bilo 400(daj boze) u kopu.

a koliko ima ljudi na ovom forumu 15.000 ili par destina aktivnih

saberi malo i bice ti jasnije

Evo i Pizonova 2 audio zapisa sa tekme, postavljene su 2 pesme:

www.delije-caffe.net/audio/pizon1.wav
www.delije-caffe.net/audio/pizon2.wav