112 ali sam bruka tanak sa duplikatima (samo 20) trebao bih doci sutra ako nabavim pare da kupim barem neke kesice, jer necu moci za subotu i nedelju jer nisam tu.

Dolazim sigurno, ako udje Arsenal iz x-2, a ovako cu doci 90%..
Rekao mi cale da je danas video tamo njih 15-ak i oko 3 i oko 5 da menjaju slicice. Cucemo se sutra oko 12 da se dogovorimo.
Koliko tebi fali i koliko imas duplikata?

M??? ?? ?????? ??? 200.?????? ?? ???? ???????? ??????,????? ?? ????? ?? ?????????? ???????? ;pljuga ? ????????? ???? ??? ????,??? 50.

Evo meni fali samo Landzaat da popunim Holandjane. Ako neko ima taj duplikat neka ga sacuva.

Dobio sam sad i duplikate Ayala, Aimar, Cocu, Van Bommel, Kuyt...


Izgleda je nestasica Engleza. Ja sam do sada samo izvukao Kraucha, Defoa i slichicu tima.

Ni Italijani ni Shpanci nisu bash chesti...

E ajde da se nadjemo nas par sa Caffea sutra (cetvrtak) posto je neradni dan? Daleko je subota. Maj 25, odgovara ti sutra negde kod tebe u kraju? (Dorcol)


???? ?? ?? ?? ?????? :batine (?????????)? ???? ???????? :indijanac

Ajde, ajde... :) Morate u korak sa Evropom  :D

??????? ??? ????? ?????!????? ?? ?? ???????? ??? ??? ???? ????? ?? ?????? ???????!?? ??? ? ?????? ???? ??? 50 ???????,? ????? ??? ?? ??????? ??? 3 ????.??????????... :finger
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Bili smo Kiza i ja danas i razmenili smo se. Posle smo otishli na chesmu da se menjamo sa ostalima. Pravo da vam kazem mislio sam da mogu da ih nasamarim, kao 10 slichica za jednu ali nisu ni oni sisali vesla  :D  Nekim likovima fale i do 2-3 slichice a imaju stotine duplikata tako da ako bi nekog ukenjalo da ima ono shto im treba, bili bi mu banja.


Sve pare potroshih na slichice i pivo, nemam para za Munze, prodajem sve zivo  :D

Ja sam danas bio dobar za nekih 30-tak slicica  :) Jeli sta imas za rasprodaju? :)

Da li neko sakuplja karikature?Ja odavno ne sakupljam slicice ali posto se ovaj album nekako razlikuje od ostalih poceo sam da ga sakupljam.

Kizo, javi kad bude bilo josh neko Zkupljanje Kolekcionara  :D I ja sam bogme profitirao juche. Evo malopre kupih 5 kesica a od toga 3-4 slichice sam zalepio, ostalo su duplikati

Meni fale 3 da popunim album
-golman engleske Paul Robinson 95
-golman holandije Edwin van der Sar 228
-Karim Hagui Tunis 572

Danas (petak) sam promenio 91 komad na cesmi za 2 sata, promenio bi i ovo nego sam morao da odem sa drugaricom na kalis.
Pozz Braco

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

????? ??? ???????? ????? 60???, ?????? ??? ??? 110 ???? ????. ????? ?? ?????  :D

POPUNIO SAM. :ruke  :ruke  :ruke  :)  :)  :)  :D  :D  :D

Quote from: "KizaLion"????? ??? ???????? ????? 60???, ?????? ??? ??? 110 ???? ????. ????? ?? ?????  :D

Kada je sledeci skup?

Ono kad je popodne lepo vreme... danas bi trebalo da je menjanje ceo dan (nedelja je).

Quote from: "KizaLion"Ono kad je popodne lepo vreme... danas bi trebalo da je menjanje ceo dan (nedelja je).
Brate Kizo koliki ti dobijas procenat od Paninija za popularizaciju njihovih albuma? Ono kao kesa i po - dinar i po ili i vise? :finger
Ili za svakog navucenog dobijes tri besplatne kesice?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"