Verovatno u afektu zbog predstojeceg vaznog gostovanja zaboravismo da pomenemo tekmu sa Smederevom.
Vecheras mozemo da pijemo jer je utakmica u 3 pa mozemo lepo na tenane da se probudimo u 12, skuvamo kaficu i otreznimo se :)

Vreme ne izgleda obecavajuce ali mi neko reche da ce sutra biti 19 stepeni. Kako god bilo siguran sam da ko god dodje na Marakanu nece ostati kratak za dobru zajebanciju :)

Nadam se da ce sutra biti lepo vreme,i da nebude SVI NA SEVER da se zezamo  ;pljuga

Da,i ja sam siguran da ce biti dobrog zezanja,i nadajmo se da ce vreme da nas posluzi.I dobro si rekao ovo za treznjenje i pocetek tekme u 15:00.Ovo vreme je ustvari prava stvar,kao u Seriji A.Opet bih kao i uvek iskoristio priliku da pozovem ljude na stadion,idu nam teska i prava gostovanja i to u nizu.Zbog toga treba doci i uz dogovor videti kako gde kada i sta u vezi tih gostovanja.I naravno napuniti kop jer bi bilo glupo da nas bude vise na nekim od tih gostovanja nego na SEVERU.Takodje bez obzira na sve jos nije kraj sezone,ljudi uozbiljite se,bice vremena za slavlje.Polako,sezona jos uvek traje i budimo uz ZVEZDU kao i do sada i za jedno mesec dana cemo i zvanicno da zalijemo novu titulu.A do tada NEMA VELIKIH I MALIH UTAKMICA,KADA IGRA ZVEZDA GLEDAM ZVEZDU,A NE NJENE PROTIVNIKE !!!

E,da ako ima neko neku informaciju o njihovim navijacima nek napise.Koliko sam cuo oni imaju dve ekipe navijaca koje se medjusobno ne podnose.Ako je stvarno tako i ako se stvarno toliko ne gotive,nije mi jasno jedni ce biti u "kavezu",a drugi?De ce sa tom drugom ekipom,da nece mozda jug da otvore  :D .Bas me to interesuje,pa ako neko nesto zna o ovovme nek pise... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"E,da ako ima neko neku informaciju o njihovim navijacima nek napise.Koliko sam cuo oni imaju dve ekipe navijaca koje se medjusobno ne podnose.Ako je stvarno tako i ako se stvarno toliko ne gotive,nije mi jasno jedni ce biti u "kavezu",a drugi?De ce sa tom drugom ekipom,da nece mozda jug da otvore  :D .Bas me to interesuje,pa ako neko nesto zna o ovovme nek pise... ;pljuga

Njihovi navijaci ako se tako mogu nazvati nisu vredni spomena i nase diskusije...

????????? ????? ???????? ?? ? ??? ????? ?????? ???????? ?? ? ??? ????? ????? ???? ?? ??? ?? ?????????? ? ?? ???? ????? ???????? ??? ??? ???? ?????? ?? ???????? ? ??????? ??????? ???? ?? ????????? ??????? ???????. ?? ?? ??????? ?? ?? ???????? ??????? ????? ?? ????? ?????? ??????? ?? ?????? ????????.

Jel ce moci da se kupe propusnice u Reviji pre tekme ili ce opet biti cimanje sa pandurima?
lo vi do istoka ste vi normalni bre? Ceo zivot vas opominjem bre koji vam je *urac?

Quote from: "Generalstab www.delije.net"Sutra cemo na utakmici skupljati pomoc za Mariju. Bilo bi lepo kada bi svako od nas odvojio neki dinar za pomoc ovoj devojcici. Svi koji procitate ovo,obavestavajte dalje ljude da mogu da se spreme, da bi sto vise skupili para.

???????? ?? ????????... ??? ?????, ??? ???? ?? ???? ???????? ? ??????? ???????????... ???? ????? ???? ?? ?? ????????????, ????????? ??? ??????, ?? ??? ???? ?? ??????? ???? ????? ??? ?????? ? ?????? ?????... ??? ?? ?????!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

novac mora da legne do 12. aprila na racun tako da nema jos mnogo vremena.. danas pre svega pomislite na jedan mladi zivot, a ne na to sto ste delija, zvezdas.. budimo Srbi, pomozimo Mariji..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Fantastican piro-sou, odlicne poruke, brojnost na nivou! Navijanje, klipovi?!

?????? ???? ??? ????, ??????? ?? ??? ????? ?????, ?? ???? ????? ????????? ???????.

Solidno navijanje, brojnost je mogla biti i bolja, opet zamerke onima koji na ovako lep dan ne dodju na stadion. Odlichna dimnjada/bakljada na pochetku drugog poluvremena uz sjajnu pesmu "Stadion pun u dimu sve..."

Valjda smo pomogli Mariji sa donacijama, ja sam uzeo i Crazy North duks poshto je pisalo da ce sve od prodaje artikala ici za na pomoc devojchici.

Pa da super dam,extra navijanje posebno bi izvdvojio pesmu stadion pun u dimu sve.......

steta sto se upalila ona parola .

?????? ??? ????? ???????? ????? ????? ?????????? ?????, ?????????? ????????? ???? ?? ????? ? ?????????? ???? ???? ?? ??????...  ??? ?? ??? ???? ????? ?????????? ????? ????? ??????? ? ???? ????? ?? ??? ??? ??? ?????? ?????????? ???? ???? ?? ?? ??????... ?? ?? ????? ???? ?? ????????? ?? ??????? ??????????? ????? ?? ????????? ??????? ? ???? ? ????? ??? ????? ?????????? ????? ???? ?? ???????? ?? ?????? (???? ?? ?? ?????a????) ? ?? ??????? (?? ??? ???? ?????????? ? ?? ???????)... ????? ????? ??????????? ????? ?????????, ??? ?? ???? ? ???? ? ????? ? ????, ????????? ?????? ?? ????????????? ????????? ??? ??????...

?? ????? ?? ?????? ???? ?? ??????? ??????? ?? ????? ? ??????????? ?????? ?????? ??????? ??. ??????? ?? ???????... ???????? ?? ????????? ? ?????? ???????????? ?????? ? ??? ??? ??? ?? ????? ???????? ? ???????? ????, ??????? ????? ?? 6000 ???? ???? ????? ????? ???? ??????... ?? ?????? ?????? ????? ????? ? ??????? ???? ?? ???? ?? ??????? ??????? ? ?????? ?? ???????... ?? ????? ?????? ? ???? ?? ?? ????????? ???????? ??????... ????? ?? ?? ?? ?????? ?????? ? ?? ?? ??? ????????? ???? ?????? ?? ??? ???? ??????? ?? ????????? ???? ?? ??? ??????? ?????... ?????? ???? ??? ?? ?????? ???????? ?? ????????????? ??????? ????? ?? ???... ??? ??????, ????? ??????????, ??? ??????? ?? ?????????? ?????... ????? ???? ????? ?? ?? ?? ??? ????? ??? ??????????? ????? ?? ???? ?? ?? ??? ?? ???  ????? ???? ?? ?????? ???? ? ??? ??? ??? ??? ????????, ???????? ???????, ??????????, ????? ???? ??? ?????... ? ???? ???????!!! ??? ?? ???? ???????, ?????????? ??? ???????????? ?????? ???? ?? ?? ?????, ??? ? ??????? ?? ???? ????????????? ??? ????????, ?? ?????? ?? ?? ??? ? ???? ???? ? ???? ?????? ?????...

??? ?? ??????? ????? ???? ????? ??? ?? ?? ????????? ???? ??, ????? ?? ??????? ?? ?????, ????? ????, ????? ?????????? ?????????... ?????? ?? ???? ?? ????? (?? ????? ????, ??? ???? ?? ?? ??? ??? ???????) ???? ?? ?? ?? ??????? ??????? ?? ????? ???? ? ?? ?????? ??? ???????...  ???????? ??? ???? ????? ?? ?????????? ??????: ?? ???????? ???? ????? ?????, ???? ?? ????? ????????? ? ???????? ?? ??? ?????? ??????... ? ????? ???? ???? ??? ??????: ????? ???????????? ? ?????? ?????
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

??? ? ??? "?? ?? ????? ????? ???????"...  :bes

U gornjem dijelu tribine su ljudi pjevali "Ti si Zvezdin sluga.... :bes






???? ??? ?????! ????? ???? ?????????!

Nije do fotografa, nego do Tribine namigivanje

? ?? ????? ?? ?????? ???? ?????? ?????!!!

???? ??????? ?? ???????? ?? ??? ????????????... ?????, ???? ?? ???? ???????... ????? ?? ??? ???? ? ???? ???????... ????? ??? ?????????? ????? ???????????, ????? ???? ?????? ?? ????... ?? ?? ??? ???? ??? ????????, ? ?? ??? ??? ?? ?? ????????? ? ??? ?? ??? ???? ?????? ?? ??????? ?? ??? ?????????? ?? ?? ??????? ????? ?????????? ?? ??? ??????????... ???? ???? ?? ?????? ????? ???????!!! ??????? ?????? ????? ????, ?????? ?? ?? ?????? ??????? ??????, ??????? ?????????, ??? ???? ????... ???? ?? ????, ?? ?? ???? ????????, ???? ???, ??? ???? ? ?????? ? ????????? ??????!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "