... simbol jedne "ne daj Boze da se ikad ponovi" decenije...

свим гробарима искрено саучешће.

Evo je tezak period za talibane.

I Mirko i Sloba sa prtizanom do groba

:finger

Doživeo je smrt Franje, Alije i Babića. Nikad neće biti osuđen za genocid. Slobodan Milošević.

Ja se ničijoj smrti ne radujem. Da smo znali da će onakav početak na Gazimestanu dovesti do ovoga ... Sam je kriv, mogao je biti mnogo bolji.



Неко синоћ кад смо се враћали у возу пита неког кера,јер умро Злоба данас,а он ће ти,ма Шешељ бре,какав Злоба..... :lol:  :lol: .....нек му је вечна слава.....ал где ће душа оном дроту..... :D
Него да не отварам нову тему сад,јер није ни вредна,а и скоро је исто са овим ваљда.....јел гледао синоћ неку јебовизију нама ти драге заједнице.....чујем нешто ови браћа без имена опет победише.....и то наравно на сјебавање као и прошле год.....ал не даше им да изведу на крају песму,већ их дочекао цео Сава Центар са навијачким:"Лопови,лопови"..... :finger

Ma ponishtili su navodno glasanje. Ona pesma one dvojice gejeva je po meni glupa ali bolje oni da pobede nego oni shto mashu shalovima Buducnosti.


E, ali ako je Maximir odredio odvajanje nas i hrvata onda ce Evrovizija da odredi odcepljivanje Crne Gore   :D

Stvarno lici na Maksimir. Crnogorski ziri nije dao nijedan glas za flamingose, a nasi su dali nesto njihovima bedno, ali dovoljno da dobiju.

Предложила бих модераторима и вебмастеру да избришу или закључају ову тему из разлога што :

1.  Нити је у српском духу да се пропагира отцепљење Црне Горе од Србије,
2.  Нити је у српском духу да се пропагира сарадња са хашким трибуналом!
...зајебимо политичке манипулације...  namigivanje

Хвала.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

uvazavam.. ako administratori misle drugacije, neka otkljucaju..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!