Neka ovo bude mesto gde cemo diskutovati o mechevima Lige Shampiona od osmine finala do samog finala.
Danas su izvucheni parovi osmine finala (21. februar i 8. mart). Sastaju se:

Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
Čelsi - Barselona
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus


Opet Barsa-Chelzi  :D Gledace se dobar fudbal!

Proshle godine sam navijachki prognozirao finale Liverpul-Inter, dva strana kluba koja gotivim. Bio sam blizu, s obzirom da je Liverpul neochekivano ushao u finale i osvojio ga.
Ove godine prognoziram da ce finale biti Liverpul-Juve i da Liverpul osvaja.
Ko pogodi tachno finale i osvajacha dobice dres nekog tima iz Americhke MLS lige


(gistro)  :finger

Genijalni parovi, opet ce Roman da ga poduva.
Nadao sam se da ce izvuci Milan ili Barcu...
Ako bog da i Milan ispada, ai Real govnavi.
Mislim da ce najbolje utakmice biti PSV-Lyon i Werder - Juve, sto bi rekli komentatori - za gol vise...
I Barca naravno...

Quote from: "Johnny Blaze"Genijalni parovi, opet ce Roman da ga poduva.
Nadao sam se da ce izvuci Milan ili Barcu...
Ako bog da i Milan ispada, ai Real govnavi.
Mislim da ce najbolje utakmice biti PSV-Lyon i Werder - Juve, sto bi rekli komentatori - za gol vise...
I Barca naravno...
Da, Juventus obozava da igra na gol vise :D .
Milan sto posto osvaja CL, a vi predvidite sa kim igra u finalu...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma Milan se raspada. Garant prima trojku na Alianz Areni. Da se sastaju sa nekim slabijim proshli bi, ali to bi bila lazna slika njihove snage pa bi ispali od prvog sledeceg jacheg tima.
Mada ako prebrode krizu mozda i izgube dostojanstveno  :)

Pa morace kad im Werder da 2-3 komada

Quote from: "Johnny Blaze"Pa morace kad im Werder da 2-3 komada
Pa ja prizeljkujem da ispadnu sa 1-0 od Verdera...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Од свег срца желим што пре испадање:Реалу,Челзију,Јувентусу и нарочито Глазгов ренџерсу.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Extra, uslisena mi je zelja da Brasa dobije Celzi i da im se osveti za proslu godinu i nezasluzeno ispadanje!
Inace ne volim ekipe poput Celzija koje misle da parama mogu da kupe ono sto su pravi klubovi godinama stvarali, a jos onaj arogantni i odvratni Murinjo! Jedva cekam da ih Barsa pocepa!
Od ostalih voleo bih da prodje Inter, da ispadne Milan, Real, Juventus,PSV...
I volio bih da Rendzers izbaci Viljareala! Ipak je Rendzers klub sa istorijom dok su ovim do pre 7-8 godina igrali seosku ligu!

Liverpul ove godine nema teoretske šanse da ponovi uspeh. Ako se sve kockice poklope, Barsa i Juve igraju veliko finale i katalonci postaju novi prvak Evrope.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
Čelsi -
PSV Ajndhoven –
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventu

Za ove iznad ne zelim ni da cujem da ce uci u finale

Inter Milan, Barselona, Olimpik Lion, Ajaks Amsterdam

Ovi mogu (steta sto je Ajaks-Inter)...ali sto se mene tice neka osvoji Lion...igraju dobar fudbal, a sa tri drugara sam stavio pare jos pre dva meseca da ce oni biti osvajaci pa red je da zaradim i ja nesto...  ;pivo

Ja se samo nadam da ce posrani Juve da ispushi...
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

pa nadam se da ce AC MILAN da prodje i da udje u finale sa barselonom...
i nadam se da ce JUve da pukne
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Barcelona - Juventus

Napred Barsa...



Quote from: "supreme"Liverpul ove godine nema teoretske šanse da ponovi uspeh. Ako se sve kockice poklope, Barsa i Juve igraju veliko finale i katalonci postaju novi prvak Evrope.

а како то мислиш да се поклапају коцкице?

пОзДрАв!!!

Quote from: "supreme"Liverpul ove godine nema teoretske šanse da ponovi uspeh. Ako se sve kockice poklope, Barsa i Juve igraju veliko finale i katalonci postaju novi prvak Evrope.

а како то мислиш да се поклапају коцкице?

пОзДрАв!!!

Quote from: "capocrimi"
Quote from: "supreme"Liverpul ove godine nema teoretske šanse da ponovi uspeh. Ako se sve kockice poklope, Barsa i Juve igraju veliko finale i katalonci postaju novi prvak Evrope.

а како то мислиш да се поклапају коцкице?

пОзДрАв!!!

Mislio sam na ž(d)r(ij)eb  :D
Realno, to su trenutno dva najbolja kluba u Evropi (na stranu šta mi mislimo o Staroj dami) i red bi bio da igraju finale.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja ne znam sta mora da se desi pa da Juve prodje do  finala. To bi za mene bilo isto toliko verovatno kao i za Lion, koji barem igra lep fudbal...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

@supreme: ма ко прича о старој дами, ја сам мислио на старог господина :finger иовако јој га стари господин прошле године завук`о  :rofl

мислиш да ако жребом не буду изабрани пре финала јуве и барса ће играти у Паризу?!?! да ти ја кажем искрено ни тај јуве нема безазленог противника у 1/8 финала мада ја ипак очекујем да прођу....а тек барса :o

пОзДрАв!!!

Ma benfika ce razvaliti scousere samo se capocrimi nada...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Jebi Chelsea, Jebi Murinja, Jebi Abramovicha...

Iako sam indiferentan prema Barsi kao klubu, mora im se odati priznanje da trenutno igraju najlepshi fudbal na svetu. Ronaldinjo je za sve njih izmislio fudbal!!!