Planule su karte za sever a ja uzeh bukvalno poslednju, danas... Verovatno ce kasnije opet pustiti jer chas imaju chas nemaju a kad nemaju tapkaroshi zaradjuju na glupacima.

Ochekujem punu Marakanu, da grmimo sa severa, i pobedu na terenu.

Quote from: "Maj 25"....Planule su karte za sever .....
Kako bre planule jezik pregrizo bre ja jos nisam kupio sutra trebam da kupim(citaj sreda).Taman skupim pare kad ono .... :(  :bes  :
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Da li ce vaziti propusnice?

Nervira me sto vec jednom ne izdaju zvanicne propusnice koje ce vaziti za sve tekme...tada me tapkarosi vise ne bi zanimali...do tada moram da postavljam ovakva pitanja...

Da li ce vaziti propusnice?
 Z T

kakve zvanicne i ne zvanicne propusnice ???
sta pricate vi ?
propusnice vaze.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

25 maj nemoj vise na forumu da pises razne nebuloze i neproverene informacije. Mi imamo svoje navijacke propusnice DELIJE SEVER koje vaze za svaku tekmu. Mene ne interesuju Zvezdine propusnice. Ko nema propusnicu neka je izvadi za 1000 dinara u Reviji.

Karata za sve tribine (i za sever naravno) ima. Uz kartu dolazi i letak.

Potrudite se da svako procita letak,uzeli 20 karata ili 5.
I ispostujte informator,pogotovo oko ulaska na stadion.
Znaci u 18h na Severu!!!

Organizovan je odlazak 60 delija iz Cacka basom, ocekujemo pun stadion i ludnicu! Karata ima valjda samo kod tapkarosa ali to ne predstavlja nikakav prob. Vidimo se tamo.

Quote from: "KizaLion"25 maj nemoj vise na forumu da pises razne nebuloze i neproverene informacije. Mi imamo svoje navijacke propusnice DELIJE SEVER koje vaze za svaku tekmu. Mene ne interesuju Zvezdine propusnice. Ko nema propusnicu neka je izvadi za 1000 dinara u Reviji.

Karata za sve tribine (i za sever naravno) ima. Uz kartu dolazi i letak.

Brate ja sam sad zvao klub i zena mi reche da navijachke propusnice za sezonu 2004/2005 koje su mogle da se kupe u Reviji za 1000 din, ne vaze.
Znachi to nisu ne proverene informacije!

Pa njih uvek kada pitas ne vaze.Ja ne znam ljudi sta vam je svaki put ista prica oko propusnica.Uvek se na navijacke propusnice ulazilo i tako ce biti i ovoga puta.

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "KizaLion"25 maj nemoj vise na forumu da pises razne nebuloze i neproverene informacije. Mi imamo svoje navijacke propusnice DELIJE SEVER koje vaze za svaku tekmu. Mene ne interesuju Zvezdine propusnice. Ko nema propusnicu neka je izvadi za 1000 dinara u Reviji.

Karata za sve tribine (i za sever naravno) ima. Uz kartu dolazi i letak.

Brate ja sam sad zvao klub i zena mi reche da navijachke propusnice za sezonu 2004/2005 koje su mogle da se kupe u Reviji za 1000 din, ne vaze.
Znachi to nisu ne proverene informacije!

reko sam ti jednom i nemoj da se pravis previse pametan, propusnice vaze.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "Maj 25"Brate ja sam sad zvao klub i zena mi reche da navijachke propusnice za sezonu 2004/2005 koje su mogle da se kupe u Reviji za 1000 din, ne vaze.
Znachi to nisu ne proverene informacije!

Pa za sezonu koju si ti naveo ne vaze sigurno!

Ovo je sezone 2005/2006.

Quote from: "Boka"
Pa za sezonu koju si ti naveo ne vaze sigurno!
Ovo je sezone 2005/2006.

Ко је узимао последње пропуснице зна да оне важе до краја 2005. године, односно док не изађу нове.
Редовним навијачима се пропуснице веома исплате и ко што рече Киза, брига ме има ли улазница на благајнама...ја имам своју навијачку пропусницу!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Boka"
Quote from: "Maj 25"Brate ja sam sad zvao klub i zena mi reche da navijachke propusnice za sezonu 2004/2005 koje su mogle da se kupe u Reviji za 1000 din, ne vaze.
Znachi to nisu ne proverene informacije!

Pa za sezonu koju si ti naveo ne vaze sigurno!

Ovo je sezone 2005/2006.


:rofl  :batine

karata za sever danas (sreda u 13:00) nije bilo!!!!
ali to je nemoguce, a sto je najjace nije bilo ni tapkarosa ispred stadiona!!!
gde su te jebene karte?!

Мај, стварно си индијанац...

Brateeeeeeeee,dokle,karata ima i bice sutra.
:batine Samo nemoj da dodjete na poluvremenu da ih kupite :)

E a oce li biti neke koreografije,cisto da znam da li da kupujem ove karte kojih nema,ili da vadim propusnicu koja ne vazi  :D .Salu na stranu,zna li se kakva je situacija sto se tice unosenja zastava,bubnjeva itd. za ovu tekmu,da li ce plavi slemovi praviti neke cimove,tj. jesu li izdali neko zvanicno saopstenje pred tekmu ili ne?Jbg. nisam u toku.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "jagodanbg"karata za sever danas (sreda u 13:00) nije bilo!!!!
ali to je nemoguce, a sto je najjace nije bilo ni tapkarosa ispred stadiona!!!
gde su te jebene karte?!
Ne pricaj gluposti. Juce (sreda) u 13h sam uzeo Sever. Ima ga koliko ti dusa iste.
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Quote from: "Djape_BBrdo"E a oce li biti neke koreografije,cisto da znam da li da kupujem ove karte kojih nema,ili da vadim propusnicu koja ne vazi  :D .Salu na stranu,zna li se kakva je situacija sto se tice unosenja zastava,bubnjeva itd. za ovu tekmu,da li ce plavi slemovi praviti neke cimove,tj. jesu li izdali neko zvanicno saopstenje pred tekmu ili ne?Jbg. nisam u toku.
Pozz
na pozadini karte je napisano sta je zabranjeno, po logici sve sto nije navedeno sme da se unese..  :D
btw, pojavili su se i prvi navijaci brage, jedan je ceo dan juce cekao da ga puste da gleda trening svojih miljenika.. :lol:  :rofl
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Hmm, sto se tice propusnica desila se zanimljiva stvar. Ulazili smo na ulaz 12 protiv Intera i lik nam je ladno rekao da propusnice ne vaze (pre toga je vratio jednog decka koga mi nije bilo zao jer je bio bezobrazan i ulazio je preko reda, a ako ja nesto mrzim to je upravo ulazenje preko reda :bes ). Nas dve smo, naravno, prosle, ali necemo sad o detaljima :D . Izgleda da ni cepaci karata nisu bas upoznati sa situacijom.
..baklje gore, pesma cigana...