Ne znam da li ovo treba da ide na navijachke priche ili sportske ali evo...

Kako pishe "Ekipa":

Chlanovi upravnog odbora koji su sinoc podneli ostavke su: Oliver Bogavac, Djordjo Antelj, Djordje Kolashinac, Sinisha Mihajlovic, Bogdan Tirnanic, Milan Savic, Stevan Stevanovic, Bozidar Cerovic, Vojin Djordjevic, Nebojsha Divljan i Blazo Chabarkapa.

Kompletan Upravni odbor FK Crvena Zvezda sinoc je podneo ostavke. To bi samo trebalo da bude ozvanicheno na sednici ovog tela koja je najavljena za ponedeljak ili utorak. Uprava crveno-belih je sinoc dostavila pismene ostavke predsedniku Skupshtine kluba Draganu Dzajicu i pozvala ga da kao moralni chin i on uchini isto i napusti klub zajedno sa njima jer ih je on i doveo u Ljutice Bogdana 1a.

neka se pripremi zvjezdass

:D

ostavka kao ccin je ok, ali ako ostane gorenavedeni ili popune mesta sa nekim drugim budalama nema vajde

Otkud Sinisa Mihajlovic u UO?Jeli to Sinisa kog' svi znamo ili neki penzos iz Dzajkine generacije?Inace lepa vest nema sta samo jos Dzajka da ucini isto.E sad se postavlja pitanje ko ce ih zameniti, ja nemam ideju ko bi to mogao biti.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

nije sinissa barbika mihajlovic, nego neki drugi...
jebem li ga ko je

Sinisa Mihajlovic je sin onog Mihajlovica, glavog direktora Komercijalne banke (veliki lovator), a sta to vredi kad oni pare ne donose nego samo peru i uzimaju.

Inache i Dzajka je konachno i zvanichno podneo ostavku (nije se pojavljivao u javnosti).

A sta je sa bosketom Marketig(Avramovicem)jer i on podneo ostavku usta ga j****?!

Bosketa sam video danas ispred revije, dokotrljao se u nekom crvenom krshu :D , nesto mi bio neraspolozen.

Majke mi ako taj boske ostane posle svega onda mozemo svi da se ubijemo komplet!Pun mi ga je k**** stalno nesto mrsi muda UEFA;FIFA...a nije ni za K****!DEBIL BA!

A KASA PRAZNA, JE LI?
NEMA SE NI ZA STRUJU?
ZNACHI RAZJEBALI SU SVE, POKRALI, OPUSTOSILI SVE I KAO DOVOLJNO JE DA PODNESU OSTAVKE.
MORE, STOKU NA VESALA...
..."

Da je ostalo para u Zvezdi ne bi oni dali ovako lako svoje pozicije... Siguran sam takodje da ce se poslednji dinar isisati iz svih pora "posrnulog giganta", kako nas novinari nazivaju... Naravno svim silama ce se potruditi da nova uprava doceka haos (to kod nas i nije tesko) i tesko finansijsko stanje. Takodje verujem da ce u masovnoj bezaniji poneti i svoje omiljene fotelje, klupske slike koje su visile po kancelarijama, da ce poneti stone lampe, pocupati telefone, poneti po koji laptop ili desktop racunar, da ce misteriozno nestati i roletne sa prozora, naravno i stekeri ce biti uredno uklonjeni...
Nova uprava ce pre svega morati da bude hrabra jer ono sto ce zateci su samo ime kluba "Crvena Zvezda", stadion Marakana, gomilu debilnih ili u blizoj buducnosti neizvodljivih projekata, nesto proisvoda u Red Star shopu i onih 500 najvernijih navijaca na Severnoj tribini...
Ostalo?! Iz'eli misi...sto bi rekao Ciga u jednom vicu...

MOJ TIM JE PRVAK BIO I OPET CE BITI ON, A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION!!!

Imena Avramovica i Vujina se nigde ne pominju. Nishta mi ne znachi shto je iz kluba otishao Sinisha Mihajlovic!? Ljudi na vrhu koji su odgovorni za ovo sranje, moraju otici!!
Takodje se nadam da ce ovaj Dostanic prestati da se glupira i da ce dostojanstveno da napusti klub. Ne mogu vishe da ga slusham kako lupeta i pravi budalu od sebe.

I Dostanic sigurno odlazi.
oo drunk to xxxx

Quote from: "garincha"I Dostanic sigurno odlazi.


odakle znas ?

Današnji Žurnal piše:

Direktor Partizana Nenad Bjekovićsa razočarenjem je dočekao vest o odlasku Dragana Džajića iz Crvene zvezde
   -Žao mi je,odavno sam rekao da bih želeo da Džajić što duže ostane na čelu Zvezde.

E šta sve neće ovi miševi da izjave.Više je Džaja uradio za njih nego za nas,što ga ne zovnu da njima bude predsjednik,da ih da okuse kako je to  :)
edite govna,nije moguce da se milioni muva varaju!!!

Quote from: "Stella_Rossa"
E šta sve neće ovi miševi da izjave.

Мене, вала више брине шта све "верни" навијачи могу да изјављују по форумима...то је да те Бог сачува...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Stella_Rossa"Današnji Žurnal piše:

Direktor Partizana Nenad Bjekovićsa razočarenjem je dočekao vest o odlasku Dragana Džajića iz Crvene zvezde
   -Žao mi je,odavno sam rekao da bih želeo da Džajić što duže ostane na čelu Zvezde.

E šta sve neće ovi miševi da izjave.Više je Džaja uradio za njih nego za nas,što ga ne zovnu da njima bude predsjednik,da ih da okuse kako je to  :)
Pa naravno da ce mu biti zao. Zvezda je sa dzajom tonula sve dublje i dublje, a oni su uzimali trofeje. Da ima nekog zakona obojica bi bila u zatvoru. Kada je ceca proneverila ne znam koliko miliona u obilicu, za njih ne smem ni da pomislim sta su radili. Sad je lako otici. "Moralni cin" ljudi bez morala.
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje

Quote from: "Maj 25"Imena Avramovica i Vujina se nigde ne pominju. Nishta mi ne znachi shto je iz kluba otishao Sinisha Mihajlovic!? Ljudi na vrhu koji su odgovorni za ovo sranje, moraju otici!!
Takodje se nadam da ce ovaj Dostanic prestati da se glupira i da ce dostojanstveno da napusti klub. Ne mogu vishe da ga slusham kako lupeta i pravi budalu od sebe.

Аврамовић је недавно избачен из управног одбора (тзв. постављање на место извршног директора) па самим тим није међу онима који одлазе  :nene  , а Вујину желим срећан пут... и да нам се не врати... НИКАД!

Vasile sorry a jel tebi taj Avramovic neki rod?Vidim da ga branis na svim forumima kao najrodjenijeg!

Alo ljudi svi napolje od Dzaje pa do tetkice(figurativno)!!!
Sta me boli qrac sto on nije u UO bio je tu sa njima i sankcija sledi,ni Dule Savic nije u UO pa sta sad treba da i dalje mrsi muda!?

Quote from: "Stella_Rossa"Više je Džaja uradio za njih nego za nas,što ga ne zovnu da njima bude predsjednik,da ih da okuse kako je to  :)

Jel bi mogao sad da pojedes to sto si posrao?