Maldini i Krespo 2  :(

Jebeni Milan, kako ih mrzim...

Sad ce u igru da udje Sise i da da 4 gola   :lol:  :(


WALK ON
WALK ON
WITH HOPE, IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE...


Dadose 3, a jos nije ni Sise usao :)
Sto rece North_RS fudbal rodjaci.....

Liveeerpooool :sampion

POZDRAV CAAPOOOOO :ruke

Najbolje finale LŠ ikada odigrano...

Ovo moze samo Liverpul, sta vise reci... sve ste sami videli  :sampion

Stiven Gerard is better than Frank Lampard  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

KAAAAAAAAAAARAAAAAAAAAAANJEEEEEEEEEEEEEEE

JEBI BREEEEEEEEEE :jebanje  :jebanje  :jebanje

Ovo mi je koliko je to uopshte moguce pomoglo da bar na tren zaboravim na Zvezdu.

OOOOOOOO LIVERPOOL WE LOVE YOU!!!
YOU'LL NEVER xxxxING WALK ALONE  :)

:sampion  :sampion  :sampion

E od sada ne zovite odbranu Milana najboljom na svetu!!! :bes Kakva tragedija - pa ja mislim da se ovo u modernoj istoriji nije desilo - PROKOCKATI TRI GOLA U JEDNOM POLUVREMENU!?! Ko je kriv? Anceloti? :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma Liverpool ima kurac od tima, samo imaju SRCE i navijache. Znachi mnogo mi je zao shto nisam prisustvovao ovom pisanju istorije, ali kinta i mnoge druge stvari su me sprechile. Zavidim ljudima koji su bili tamo, danas 25. maja 2005. Sada moj nick josh vishe dobija na vrednosti  :ruke

ONEStiven Gerard,ther `s only one STIVEN GERARD,one STIVEN GERARD,ther`s only one STIVEN GERARD!!!!!!!!!!!!!

LUDNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

Smirite dozivljaj vise sa tim jebanim smajlijima!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

:sampion

пОзДрАв!!!

Јеботе, ала смо се напили вечерас у крају..Сви часте, сви мрзе Милан, вечерас је било бар њих 5 у Ливерпуловим дресовима у крају, плус шалови, ма лудница... ;pivo  :flasa

Quote from: "Maj 25"Zavidim ljudima koji su bili tamo, danas 25. maja 2005. Sada moj nick josh vishe dobija na vrednosti

Pa kako ne,pa 25.maj rodjendan druga tita  :D

A ne to nikako...  :nene Sve shto se dogodilo na taj dan osim toga  :)

Quote from: "Johnny Blaze"Dadose 3, a jos nije ni Sise usao :)
Sto rece North_RS fudbal rodjaci.....
E to i jeste najveca tragedija - uspeli su i bez Sise da daju TRI gola?!? Prakticno sa samo jednim napadacem, jel tako?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Meni nije tragedija.
Mrzim smrdljivi Milan.
Nisam fan Liverpula tj nijedne strane ekipe (Oly je nas :) ) da bih se sad nesto radovao kao budala ali mi je drago bilo sto Milan nije osvojio.

Нисам због обавеза стигао да погледам утакмицу, али сам навијао да Ливерпул освоји...

Међутим, мислим да је ЛШ изгубила на тежини од како у њој могу да учествују и тимови који нису шампиони своје земље.

Свака част Ливерпулу, али они не могу бити најбољи тим у Европи, ако ни због чега другог онда због оних 40 бодова мање од Челсија...

Tim koji onako prodje Oli, koji za 90 minuta ne primi gol na Dele Alpiju, pa onda izbaci taj smrdljivi Chelzi i ne primi gol od njih, i na kraju kao shlag na tortu- FINALE, gde gube 0:3 protiv zabara i uspeju da izjednache i na kraju da pobede. Zasluzuju ne jedan nego 3 pehara!!

Ja Мислим да је овај топик заслужио лок!