GTA-San Andreas do jaja igra!!!

GTA-SA odlican,mada sam ja izgubio vid na Medal of Honor,svi delovi.
Bole probaj "Manhunt",isto iz Rockstar-ove radionice.

Quote from: "njule"GTA-SA odlican,mada sam ja izgubio vid na Medal of Honor,svi delovi.
Bole probaj "Manhunt",isto iz Rockstar-ove radionice.

Jel to oreginal naziv da odem da je kupim?

Ako niste igrali igricu po imenu MAFIA , grdno ste se zajebali.Radnja se odvija u USA 1934 god.Ti od vozaca taxija postajes clan mafije i obavljas razne prljave poslove.Grafika je mocna a takodje treba i malo mozga.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

da da, mafija opasna igrica. Jel ima to nastavke? Nesto sam nacuo, ali nisam siguran.

Nastavka jos nije bilo...ali spominje se uveliko.Mada,bolje da malo sacekaju jer sam zaglavio negde pri kraju igrice.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

recu ti ja kakav je kraj (ako hoces?) da se ne smaras da prelazis, ja je jos ljetos zavrsio namigivanje .

U jebo te, jedva odolevam da te ne upitam kako zavrsava, ali ipak necu.Nego kad si je vec presao, secas li se mozda na koji si nacin poubijao onu bandu u unutrasnjem parkingu(na 3 nivoa)?
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Zovnuo je Mladica u pomoc i zacas gotovo ....  :finger



Quote from: "Mikelandjelo"Zovnuo je Mladica u pomoc i zacas gotovo ....  :finger
:)


Quote from: "Milance"U jebo te, jedva odolevam da te ne upitam kako zavrsava, ali ipak necu.Nego kad si je vec presao, secas li se mozda na koji si nacin poubijao onu bandu u unutrasnjem parkingu(na 3 nivoa)?
Ako je u pitanju onaj dio kada moras da pokupis neki kamioncic sa kanadskim viskijem, onda brate nema tu sta da ti pomognem, rokaj snimaj rokaj snimaj. A ako ih ti porokas pa onda ne znas sta dalje da radis (posto je to bio slucaj sa mnom), kamion sa viskijem ti je na 3 spratu te garaze (ti vjerovatno ocekujes bas kamion, kao sto sam ja ocekivao, a u pitanju je neko malo sranje kao pikap. Zato ga i nisam mogao naci).........

usput TAXISTA GINE NA KRAJU :rofl: .......morao sam, bilo je jace od mene.

U bre, da ti mene ne zajebavas malo, a?  :rofl  Kako taxista gine kad je u svim onim kratkim filmovima 1938 u nekom baru sa nekim detektivom, i on kao druka bivse drugove muriji?A sto se tice tog nivoa, pogodio si da neznam sta cu kad ih sve poubijam.Uzmem ja taj kamion,ali oni su napravili barikade na zadnjem spratu pa nemogu da ga provezem napolje.A cim probam da ih probijem, ginem, jer sam uvek na ivici smrti kad ih sve poubijam.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Pa ti skini cit! ;pljuga

Moras ocistiti kompletan parking, sva 3,4 sprata. Pa onda sjesti u taj kamioncic sa kanadskim viskijem. Tada bi trebao da lagano izadjes iz zgrade, a ispred te ceka ortak Poly (ako se ne varam tako se zove).

Sto se tice taxiste, vjeruj mi da je muerto na kraju igrice. Nakon zavrsetka razgovora sa onim pajkanom u kaficu imaju jos 1 ili 2 nivoa..... (ako hoces mogu ti reci i kako gine :D )

Sto se tice tih cit-ova, varki....... ja sam to koristio samo jednom, prije 8 godina. Kada sam igrao Cezara III, momentalno sam izgubio draz igranja cezara. Varke su sranje..........

Sad sam se setio najbolje sunjacine ikada napravljene: THIEF!!!
Prvi, drugi i novi kao treci deo! Nazalost treci ne mogu da igram na kompu za sada ( zesce zaostali komp :bes  ) .
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"Sad sam se setio najbolje sunjacine ikada napravljene: THIEF!!!
Prvi, drugi i novi kao treci deo! Nazalost treci ne mogu da igram na kompu za sada ( zesce zaostali komp :bes  ) .
Jebao me i lopov i sunjacina - opljackali mi stan!!! :boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Jebao me i lopov i sunjacina - opljackali mi stan!!! :boks

Jel ti to ozbiljno  :o  ili o igrici  :D ?



Quote from: "Mikelandjelo"
Quote from: "Milos_cz"
Jebao me i lopov i sunjacina - opljackali mi stan!!! :boks

Jel ti to ozbiljno  :o  ili o igrici  :D ?
Najozbiljnije... :( . Prvo me odzeparili i tako dosli do kljuceva i adrese(danska kartica zdravstvenog osiguranja) i to dok sam bio u nekoj geto igraonici (ko me tero...) - okacio jaknu na SOPSTVENU stolicu na kojoj sam svo vreme sedeo, a u jakni sve... Onda, dva sata kasnije, javlja keva da je opljackan stan...Ali srecom, nestalo je "samo" mnogo para i sitnije, bele tehnike. Ovo ostalo, krupno su samo ispreturali itd... Tako da su ostavili TV i prastari komp...A osim toga, imaju sva moja dokumenta, od pasosa, preko danske verzije licne, maznuli su cak i j**** markicu za prevoz...

Sta ces kad sam glup - sad sve drzim oko vrata, ko neki paranoik. Cak ni kljuceve vise ne drzim kod sebe (naravno da je i brava promenjena...) ako bas ne moram. Nesto je trulo u drzavi Danskoj...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Joj ljudi pa ovo je profi tema.Ja sam otprilike igrao sve ove igrice koje ste nabrojali.I vecina su bas dobre igrice.Narocito MOHAA i Mafia.Takodje i Maxpain.Mada je meni ubedljivo najbolja igrica Warcraft 3 i WC FT.Naravno CS je uvek u vrhu.Isto obozavam sporske simulacije.PES4 je odlican.NBA svaki igram.Menadzeri me brzo smore.To bi otprilike bilo to.Mad ima jo igrica:Starcraft,NFS,Splintercel,Age of Empaers,Pandoras box...

A igrao sam i jedan kosarkaski menadzer(WBM) i to sa zvezdom, al nije nesto.
..a patrole Kalabic Nikole...

Igrao sam skoro Quake III Arena.
Dobra stvar. Tacno napravljen za balkance: ubij gadova



Danima sam igrao staru igru-Dungeon Siege,dosao do samog kraja i smorila me,pa je necu ni zavrsiti.Igra mi se Mafia ali mi je izgreban prvi disc pa cu da je zamenim igrom koju sam cuvao za slobodne dane kad se ne odvajam od kompa i samo obrcem-Far Cry.
Naravno menadzerima nikad nisam  mogao da odolim jos od onog na sondzi(premier 99?).