Не знам зашто је то научна фантастика? Он већ дуго не брани и нигде не може да нађе ангажман...
Због начина на који је отишао из Звезде не бих никако волео да га опет видим у нашем дресу.

Каквих је одлазака из Звезде било Стојковићев и није толико споран. Он је само тражио да му се у складу са квалитетом који поседује повећа плата, а Пикси, комплексаш са Паси пољане, је на тај захтев реаговао тако што га је продао у Нант. То је била и прва назнака да Пикси полако испушта дизгине.

Свакако ме радује вест да би, бар и на позајмицу, могли да доведемо једног од најбољих голмана на свету. Наравно, ако је све ово тачно, а не само још једна од Мондових небулоза.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Један од мојих омиљених играча(а сигурно и ваш)је потрвдио шпекулације!  :D
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=119266
БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

Quote from: Пијанац on December 21, 2008, 11:21:04 AM
Каквих је одлазака из Звезде било Стојковићев и није толико споран. Он је само тражио да му се у складу са квалитетом који поседује повећа плата, а Пикси, комплексаш са Паси пољане, је на тај захтев реаговао тако што га је продао у Нант. То је била и прва назнака да Пикси полако испушта дизгине.

Свакако ме радује вест да би, бар и на позајмицу, могли да доведемо једног од најбољих голмана на свету. Наравно, ако је све ово тачно, а не само још једна од Мондових небулоза.
Да, да само што је то урадио пред финале купа уз условљавање да неће да брани на тој утакмици. Толико о припадности клубу....
А чудно да један од најбољих голмана на свету већ неко време покушава да нађе ангажман....

#24 December 21, 2008, 12:24:19 PM Last Edit: December 21, 2008, 12:26:29 PM by Пијанац
Није било условљавања. Зенга је пред финале Купа одредио Шмуција да брани зато што је он бранио на свим дотадашњим утакмицама у Купу. То што су новинари одма то искористили да направе скандал је друга ствар.

Стојке не брани нигде зато што је луд и зато што има дугачак језик. Ко је гледао његове наступе у репрезентацији је могао да види да и даље поседује страшан квалитет и да у континуитету прави чуда на голу иако већ дуже време не игра у клубу. Онакве одбране се ретко виђају.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

И дан-данас ме душа боли због оног одласка Владимира Стојковића. Уколико се врати, бар ће дио ране да се излијечи. Био би одлично појачање, пошто реално, поред Стаменковића, ми више и немамо нормалног голмана.

Разлог због којег је имао проблема, како у Нанту, тако и у Спортингу су следећи: у Нанту се повриједио, па га је замјена одлично замјенила и преотела му позицију. У Спортингу је отишао тренер који га је довео, а са другим је ушао у сукоб изјавивши како "нема намеру да остане у клубу, ако неће бранити".



#26 December 21, 2008, 12:40:49 PM Last Edit: December 21, 2008, 12:42:24 PM by ЗЕМУНАЦ
Не видим что би Владимир Стојковић долазио,кад имамо Стаменковића. Ако мислиш на његову резерву,онда... Али тешко да може да брани уместо Стаменковића.
Једино ако се повреди (не дај Боже) онда да,али овако... Боље паре потрошити на нека друга појачања,него на голмана.

Quote from: Пијанац on December 21, 2008, 12:24:19 PM
Није било условљавања. Зенга је пред финале Купа одредио Шмуција да брани зато што је он бранио на свим дотадашњим утакмицама у Купу. То што су новинари одма то искористили да направе скандал је друга ствар.
Добро сад, неко прича ово, а неко оно, е сад чија је прича ближа истини, ко ће га знати...
Quote from: Пијанац on December 21, 2008, 12:24:19 PM
Стојке не брани нигде зато што је луд и зато што има дугачак језик.
Е видиш, због тога никад неће постићи оно што је могао. Дугачак је списак таквих са потенцијалом и огромном рупом у глави уместо мозга...

Quote from: Игор on December 21, 2008, 12:44:43 PM
Добро сад, неко прича ово, а неко оно, е сад чија је прича ближа истини, ко ће га знати...

Приче причају новинари и они који им верују. Ја ти причам шта је једина истина. А истина је да је дошао код Пиксија и рекао: ''Ја сам класа, хоћу тако и да ме платите.''

Вероватно ће га карактер спречити да у каријери постигне оно што би могао, али би за Звезду у овом тренутку био највеће могуће појачање. Он кад брани рампа је спуштена на гол.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Све би то било лепо око његовог повратка, али кључно у тексту што се спомиње, а што ми се не свиђа је ''шестомесечна позајмица''. Па који ће нам он на 6 месеци у то у сезони где смо реално издували за титулу? Додуше видим као спомиње се да би и Звезда имала % од следећег његовог трансфера, али опет ми се не свиђа та комбинација. Ми треба да уигравамо тим сад већ за следећу сезону, а не да доводимо играча који ће да остане 6 месеци и опет да запали, поготово што смо као што већ рекох подували за титулу.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

са једне стране ми је до јаја то,са друге он би дошао на 6 месеци тако да оно за тако кратко време не би био одушевљен ни да нам дође кака.

Није бре људи ствар у томе зашто је отишао,већ је ствар у томе што они дођу као анонимуси,Звезда им пружи све и преко ноћи хоће да иду !И они у глави имају,ако не успем ту је Звезда !Слично сам се осећао летос кад је Дарко Ковачевић наводно требао да пређе у Звезду.Па је он изјавио да није време за то,већ кад буде завршавао каријеру,волео би да обуче Звездин дрес!Па рођаче није ово пензијонерско!Тако исто сад за Стојковића!Он сад мисли и његов менаџер ''Ха не иде ми,неће ме нико,ајде ја да се вратим у Звезду тамо могу да браним,па кад се покажем на лето,купиће ме неко!'' !ПА НЕ МОЖЕ !Нисмо ми црвени крст!Звезда је постала биро за запошљавање!Нема никаквог разлога да он дође сад у Звезду и ја мислим да су то само његове жеље,а да Ивић о њему ни не размишља!Такође неки су овде споменули,могао би евентуално да буде замена Стаменковићу !Ми бре треба да тражимо младе играче,који ће да остају 3,4 године,а не једна одлична сезона и ћао Звездо !Само тако,са младима који ће да играју на Маракани 3,4 па и више година, можемо да се надамо некој великој,славној и за Европу јакој Звезди !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Мени је сасвим у реду да се са бившим играчима успостави такав однос да они клуб доживљавају као другу кућу и да знају да ако не могу да пронађу инострани ангажман могу да се врате овде. Ово говорим зато што је била пракса да се Звезда са играчима растаје на крв и нож, да они после неће да дођу у клуб ни кафу да попију, док су комшије управо са повратницима из иностранства ушли у ЛШ. Једем се рецимо кад видим да Жигић у најбољим годинама годину и по дана не игра, а ми не спомињемо могућност да га доведемо ни на позајмицу. А гол да дамо не можемо.  :(
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Ивић одбио Стојковића



http://www.pravda.co.yu/sport/5684/ivi-odbio-stokovia

Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

ако је тачно мада нема разлога да не сумњам,Ивић је још једном показао озбиљност.Свака част Стојковићу много га готивим,пиксија сам пљувао кад га је пустио,али да дође на 6 месеци само да би играо и продао се касније је јако неозбиљно,а капирам да је наметнут Звезди од стране менаџера оног овог више него што је Звезда њега тражила.

Quote from: 100%anti crnobeli on December 22, 2008, 10:44:44 AM
Ивић одбио Стојковића



http://www.pravda.co.yu/sport/5684/ivi-odbio-stokovia



Можда је одбио ову понуду од овог менаџера,ал вероватно следи понуда од његовог правог менађера која тешко може да се одбије...
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ

БОЛЈЕ ЈЕ БИТИ МАЛО ЛУД,НЕГО МАЛО ПАМЕТАН!

#37 December 22, 2008, 09:37:41 PM Last Edit: December 22, 2008, 10:31:08 PM by Пијанац
Quote from: дука on December 21, 2008, 11:24:40 AMХајмо реакције! ;D
Тема треба да се зове КУЦАМО НА ВРАТА ЗАБОРАВЉЕНИХ АСОВА !

Ево још једног:

http://www.alo.co.yu/sport/10884/Voleo_bih_da_se_vratim_u_Zvezdu

Такође само што сам споменуо јуче Ковачевића,данас је изашао у блицу,јер му на лето истиче уговор са Олимпијакосом и већ га везују са Звездом и повратком на Маракану!
Биће то лепа екипа,стари искусни и прекаљени лисци и млада појачања из друге Бразилске лиге,појачана афричим газелама и домаћим перспективним младим надама ! :( :-[
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Quote from: Храбро срце on December 22, 2008, 09:37:41 PMТема треба да се зове КУЦАМО НА ВРАТА ЗАБОРАВЉЕНИХ АСОВА !

Тема је и даље прелазни рок! Пожељно би било да буде што мање информација са Монда, Курира, Преса, Ало-а... а што више конкретних ствари, па и предлога. Узбуркао нас је мало Стојке, ал' како од тога наравно нема ништа, вратимо се у реалност.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Џеферсон да Силва,Огњен Врањеш и Иван Гвозденовић су прва појачања,по данашњем Журналуу!

Џеферсон је прошао лекарске прегледе,а Илија је све договорио са њим и његовим клубом.

Што се тиче Врањеша,наш келнер и Борчев председник потписали су јуче споразум о трансферу,а данас после лекарских прегледа,и он сам ''ставиће параф на трогодишњу верност''. ;D Занимљивост је да у уговору има клаузула по којој Звезда мора да одигра пријатељску утакмицу у БЛ.

Гвоздени је протеклих пар месеци тренирао код нас,и он долази као слободан играч.

ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!