Против Копенхагена играмо 5. окт у 18 часова. Пошто је тај дан и дерби треба скренути пажњу ФК-у да се термини не преклапају да би могли да стигнемо на обе

Quote from: rukometas_bg on September 19, 2008, 08:43:15 PM
Против Копенхагена играмо 5. окт у 18 часова. Пошто је тај дан и дерби треба скренути пажњу ФК-у да се термини не преклапају да би могли да стигнемо на обе

А јел се игра у пиониру :-\
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!


1. коло Ц. звезда –Колубара 26:26
2 коло  Младост(Ч), Ц. звезда 23:25

Бутулија вечерас изјавио да се ипак још не зна термин утакмице ЛШ у недељу и да је тренутни термин 14 часова

У колко сати је дерби,да видимо нешто да помере дерби за раније!!!

Quote from: ЗЕМУНАЦ on September 28, 2008, 07:31:34 PM
У колко сати је дерби,да видимо нешто да помере дерби за раније!!!

Не зна се још увек... Вероватно ће бити у распону од 15:30h до 18h.

Друго, имаш тему "Сезона 2008/2009" на подфоруму "Северна трибина" за таква питања. И не знам зашто би се дерби померао за раније ако остане за рукомет термин од 14h као што је горе "рукометаш" написао. Јесте необично за рукометну утакмицу у Пиониру у Лиги шампиона, али можда је и добро ако тако остане. Једино у том случају можемо да испратимо од почетка до краја оба дешавања...

Иначе и ја сам чуо вечерас Бутулију на ТВ Ентер. Био је директан пренос промоције наше кошаркашке екипе из Пионира и у једном тренутку он се обратио преко микрофона присутној публици, позвао да се дође у што већем броју и рекао је још да ће сутра бити донешена коначна одлука да ли остаје 14h или се помера за неки други термин.

И треће, не знам какву то наду гајиш да ће нас некo да консултује у овом тренутку кад су се сви живи окомили на Делије. А ко жели, може и да повеже то доношење коначне одлуке (баш сутра) у вези рукометне текме са саопштењем о казни за наш фудбалски клуб које би такође сутра око 13h требало да се изнесе у јавност  :-\...

пс. Стока утакмицу у Европи игра у четвртак, па је сигурно да је дерби у недељу. Тако уосталом преносе и сви медији још од сад, као и сајт нашег фк-а. Углавном, требало би све да се зна сутра или прекосутра, па ће бити врмена да се све испланира на тенане  ;).

 рукомет је највероватније у 18 ч.

Quote from: ЗЕМУНАЦ on September 28, 2008, 07:31:34 PM
У колко сати је дерби,да видимо нешто да помере дерби за раније!!!

У 17ч >:(

Ако остане овај термин за оба меча некоме треба јебати матер. Ком то кретену не одговара да на обе утакмице буду навијачи?
Већ смо имали овакву ситуацију кад се играла завршница ЦЕВ купа. Зар је толико тешко да седну и да се договоре. РК не може баш да бира термин у Пиониру али ФК вероватно може. Најидеалније би било да је рукомет после фудбала па да има времена пола севера да се пренесе у Пионир само што изгледа ништа од тога

у трећем колу Звезда-ПКБ 42:26

на сајту РК стоји да се утакмица са Копенхагеном игра на Бањици  ??? и да се још не зна термин

Како је сада дефинитивно да ће се фудбал играти у недељу у 5, ваљало би исцимати управу РК-а да помере своју утакмицу за 8 или пола 9. Много је срећнија варијанта да прво буде фудбал па онда рукомет него обрнуто.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

#32 October 01, 2008, 10:10:06 AM Last Edit: October 01, 2008, 11:57:24 AM by rukometas_bg
рукомет је у 15:30

ЕДИТ: могуће је да Копенхаген одбије овај термин као што је одбио онај у 14 часова. Мечеви би према прописима ЕХФ-а требали да почну између 17 и 20 часова

Quote from: rukometas_bg on October 01, 2008, 10:10:06 AM
рукомет је у 15:30

ЕДИТ: могуће је да Копенхаген одбије овај термин као што је одбио онај у 14 часова. Мечеви би према прописима ЕХФ-а требали да почну између 17 и 20 часова


Па нек буде у 20:00,да би могли да стигнемо после фудбала.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: rukometas_bg on October 01, 2008, 10:10:06 AM
рукомет је у 15:30

ЕДИТ: могуће је да Копенхаген одбије овај термин као што је одбио онај у 14 часова. Мечеви би према прописима ЕХФ-а требали да почну између 17 и 20 часова
Како год окренеш на обе утакмице стићи нећемо...нажалост

Нажалост рукометаши су убедљиво изгубили на Бањици... Без обзира на веома изражену разлику у квалитету, мислим да би наше присуство донело можда не победу, али частан пораз сигурно!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Сутра од 19:30 гостујемо у Прешову екипа Татрана
веома битна утакмица која мора или да се добије или изгубили минимално како би имали шансе за наставак такмичења у европи


#38 October 11, 2008, 09:48:26 PM Last Edit: October 11, 2008, 10:10:11 PM by rukometas_bg
Е мој Бутулија. Тотално погрешна одбрана вечерас и поставка игре. Противник није ни близу квалитетан колико сам се плашио да јесте. Нисмо искористили брзину у односу на противника тако да смо морали да изгубимо

Већ у среду од 18:15 играмо са швабама кући. Још се не зна у којој дворани

мислим да смо трећи у групи сигурно,овај татран ћемо уз пуну халу добити овде сигурно преко 4,а чини ми се да они немају шансе стварно више ниједну да добију