Quote from: uskee1512 on February 22, 2009, 05:53:51 PM
та лига јесте болна!!!!мноого проблема ће бити око тога али....неминовно је то да за српски фудбал је та лига спас!!!сем ако недође неки арапин и купи звезду!!!јбг...у оваквој ситуацији за пар година нико неће ни хтети да дође да игра овде а клинце ће да продају ови наши дегени!!!јеби га...тужно али истинито...једини спас је у тој лиги!!!!

Ушке не причај глупости. Спас је у томе да се почне радити, да курве мафијашке оду из нашег фудбала. Кажу "не може се, мала земља". Па по овој логици Кина би требала да хара фудбалом , а Индија освоји што се Кини неда !!!!

Значи спас је да курве као бата Ђора, Толе, наша "славна" управа с конобаром и мишом на челу, Џомба и сви њима сличним оду где сунце не греје !!!!!

Никаква јадро- балканска или источно европска лига не долази у обзир, САМО СРПСКА !!!!!!!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: Eribo on February 22, 2009, 06:58:13 PM
Quote from: uskee1512 on February 22, 2009, 05:53:51 PM
Никаква јадро- балканска или источно европска лига не долази у обзир, САМО СРПСКА !!!!!!!!

Тако је!Ми смо Срби и наравно да треба да тежимо ка Српству и Србији!Најлакше је рећи,лига никаква ,мафија,намештање утакмица,лоши терени,....!Шта,ући ћемо са усташама,босанцима у лигу па ће све бити лепо!?Оће у пи... материну!!!!!Ајде лепо да се ми окренемо себи,да сами направимо нешто,стадионе,фудбалске центре,да су уложе паре,....!!!!!Па да будемо за неколико година на нивоу једне Шкотксе лиге,Холандске,....!!!!!Сад неко ће рећи да сам луд  и нереалан,али то је све могуће!Затим док год буде РТС имао права да преноси наше првенство то ће бити зло! РТС је такође један од криваца што се народ не враћа фудбалу!У маркетинг се ништа не улаже!Викендом преносе Јавор-Рад??? >:( >:( ??? КО ће то гледати преко ТВ'а кад на стадион дође 200 људи?Затим емисија посвећена првој лиги,па то је тешка спрдачина! 15 минута ,на брзину све нешто украткоо и довиђења љубитељи фудбала до идуће недеље!!! ??? >:( (као да се стиде своје лиге,свог фудбала)!Ево управо док ово пишем гледам утакмицу Хајдук-динамо!Од 15 часова данас њихов ХРТ је преносио утакмицу своје лиге,па су имали емисију(са свим утакмицама,прегледом,головима,саговорницима) и сад ево од 20 сати преносе редовно њихов највећи дерби !И на полувремену опет преглед утакмица!А не ми,10 дана пре дербија па све до пола сата пре почетка утакмице,главна тема дали ће бити пренос Дербија!Немој сад неко да мисли како се ја палим на хрвате,него хоћу само да кажем  ДА СУ И хрвати отишли много испред нас што се тиче маркетинга,популаризације своје лиге преко медија!!!!!Значи најлакше је пљувати по нашој лиги да је све црно,али ајде да сви засучемо рукаве па да кренемо напред!НИко нама неће донети ништа боље!Ни хрвати,босанци,....!Док ми сами не узмемо да срећујемо своје двориште,несмемо да гледамо у туђе !
Још нешто да кажем!Моја породица,окружење,скоро сви су против тога што сам Делија и што идем на утакмице!Једноставно то несхватају,ја их не кривим,али сам рекао себи,колико год волео Звезду,колико год живео за Север,за навијање,ако се направи та ЈУГОСЛОВЕНСКО НОСТАЛГИЧНА лига,ја ћу престати да идем на утакмице!А нажалост и много још људи ће тако исто учинити,а на стадион ће долазити они који дођу САМО против Роме,Милана,Бајерна, и на по који дерби !Ја не желим да идем на утакмице,да се кољем са хрватима,босанцима,а Толе Караџић и цела та свита из нашег,хрватског,.... савеза загрљени згрћу лову,а фудбал нам само пропада  и порпада!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

За лигу СФРЈ
Чедомир Јаневски нема дилеме када се поведе реч о формирању неке врсте Јадранске лиге...
- Дајем свој глас "за", иако знам да би још много тога морало да се реши. Неки мисле да ово није изводљивопосле свега што се догађало, али фудбал би у свим државама добио на квалитету. Утакмице би биле јаче и интересантније. Сви добро знају какво је интересовање владало када су Звезда,Партизан,Динамо и Хајдук гостовали у Скопљу, Сарајеву,Зеници, Подгорици...

Quote from: uskee1512 on February 22, 2009, 05:53:51 PM
та лига јесте болна!!!!мноого проблема ће бити око тога али....неминовно је то да за српски фудбал је та лига спас!!!сем ако недође неки арапин и купи звезду!!!јбг...у оваквој ситуацији за пар година нико неће ни хтети да дође да игра овде а клинце ће да продају ови наши дегени!!!јеби га...тужно али истинито...једини спас је у тој лиги!!!!

Е зато нема да оде из земље док не одслужи војни рок, какав год био. А не већина њих је отишла и никад се нису вратили. Прво СРБИЈА, па онда иностранство.
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

Дал треба да гледам ту јадранску лигу и да слушам са трибина уби Србина.НЕ И ДОВИЂЕЊА.30 сам година на северу и знам добро како је играти сваку текму пред 30000-40000 ал јебеш фудбал кад немоѕеѕ да одеш на гостовање и кад слушаш неког да ти спомиње твоје светиње.НЕ И ДОВИЂЕЊА.

Ја се овде уби од писања да објасним некима који су за ту лигу,да то ништа неће добро донети нама,само њима пар главоња који ће на нашој мржњи да згрћу велику лову,да порширују своје мафијашке и криминалне везе!Они који причају,било некад Звезда против Хајдука,динама,у Сарејеву,.... ,то је било и тои се невраћа!Против њих можемо само да играмо у Европи!Какав црни фудбал,ништа они тамо нису бољи до онога што има у Србији !Од Хајдука,Динама,Сарајева,.... остало је само име(Од неких ни то  :) ) !Значи једноставно речено : 

ТУЂЕ НЕЋУ!!!!!!!!!!!!
СВОЈЕ НЕ ДАМ!!!!!!!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Ево 'вако. Став навијачке групе Делије Север је по овом питању одавно познат. Актуелна лига у кошарци се бојкотује, а ништа боље не би прошла ни евентуална слична лига у фудбалу. С' тога ја тему закључавам да се не би трошила енергија на безпредметне расправе.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт