Пијанац брате сад сам прегледао мој профил да би проверио где сам то и шта негативно причао. Да се разумемо, нисам ни ја непоправљиви оптимиста, али опет ништа негативно пре недељу. две или 5 нисам говорио. Ништа лично против тебе, само не разумем неке од ствари које си написао. Скримо је то већ појаснио, да сад ја не понављам.

Јесам био за то да Бошко оде, а то сам говорио и на крају сезоне, док су се други пржили на шал око руке и изјаве типа ''ја сам Звездин војник''. Али небитно стварно... Поента мојих постова је да се уочио неки помак, да имамо шансу и да не треба сад кренути са негативностима.

Слажем се са тим што си рекао да се на трибини навија а овде полемише, али ајде да макар ми навијачи направимо у нашој кући позитивну атмосферу пред реванш, да исту пренесемо на остале који ће доћи на стадион. ми у овом тренутку можемо толико. А после... или пуковници или покојници!


Људи, дај зајебите више те приче. Ту смо где смо. Треба бити умерено оптимистичан јер Звезда може да се носи са Шкотима што смо јасно доказали. Пресудиће луцидност, трик, и расположење појединца.
Само нека оставе срце на терен и реално нико више ништа и не очекује.
У овом тренутку треба пружити сву подршку тиму и тренеру и то је реално све што сада можемо да урадимо...

Ne mogu da razumem...Pa nije fudbal zamena za dokolicu i besposlenost... Igra, ljudi, igra u kojoj se za nekog navija, ludo, slepo, emotivno, ali se ne istresaju svakodnevne frustracije, njih istresajte u KLADIONICAMA, ionako je 50% populacije, koji se prestavljaja navijacima, to postala zahvaljujuci kladionicama...
Dajte malo vedrine, duha, optimizma,sta ste se se uplasili, poceli ste se baviti taktikama, filozofirati....
Stojkovicu, najbolja izjava, od kada si u zvezdinoj fotelji, je ta DA CE BITI 3 - 0 ZA NAS!!!!
IGRAJ ZVEZDO, IGRAJ I POBEDI!!!! ;pivo

Quote from: "HUSREF"Ne mogu da razumem...Pa nije fudbal zamena za dokolicu i besposlenost... Igra, ljudi, igra u kojoj se za nekog navija, ludo, slepo, emotivno, ali se ne istresaju svakodnevne frustracije, njih istresajte u KLADIONICAMA, ionako je 50% populacije, koji se prestavljaja navijacima, to postala zahvaljujuci kladionicama...
Dajte malo vedrine, duha, optimizma,sta ste se se uplasili, poceli ste se baviti taktikama, filozofirati....
Stojkovicu, najbolja izjava, od kada si u zvezdinoj fotelji, je ta DA CE BITI 3 - 0 ZA NAS!!!!
IGRAJ ZVEZDO, IGRAJ I POBEDI!!!! ;pivo

www.srbijazemljaheroja.com/cirilica.html

Имаш овај сајт ако не можеш да подесиш ћирилицу и онда твој текст изгледа овако и онда га сви разумемо:
Quote
Не могу да разумем...Па није фудбал замена за доколицу и беспосленост... Игра, људи, игра у којој се за неког навија, лудо, слепо, емотивно, али се не истресају свакодневне фрустрације, њих истресајте у КЛАДИОНИЦАМА, ионако је 50% популације, који се престављаја навијацима, то постала захваљујуци кладионицама...
Дајте мало ведрине, духа, оптимизма,ста сте се се упласили, поцели сте се бавити тактикама, филозофирати....
Стојковицу, најбоља изјава, од када си у звездиној фотељи, је та ДА ЦЕ БИТИ 3 - 0 ЗА НАС!!!!
ИГРАЈ ЗВЕЗДО, ИГРАЈ И ПОБЕДИ!!!! ;pivo
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Треба увек држати благу тензију
Како мирно да гледам кад нам је тим импотентан и не може да да гол
У Европи се зна-или се игра добро па се наставља даље, или не ваља па се нешто мења
Што би се ми разликовали, овде нема места емоцијама, емоције су везане за клуб који волимо и за који навијамо, а они који седе у фотељама треба да раде добро или ајде ћао
Зато хоћемо резултате, хоћемо нешто конкретно да видимо

Е ово стварно више нема смисла.Репресија УЕФЕ се наставља,а ја не могу да верујем да се Звезда ни мало не брани.Да није Дан Тане нико се не би ни огласио.Ево шта ће ново да нам спакују:

УЕФА прети Короману
Д. Ћ., 18. август 2007

УЕФА озбиљно разматра могућност да због одређених "ратничких изјава" по штампи казни фудбалере Црвене звезде пред реванш меч са Глазгов Ренџерсом!?
У седишту "европске куће фудбала" у Швајцарској се доста пажње посвећује неспортским изјавама које фудбалери појединих клубова дају и тако беспотребно "подгревају атмосферу" пред сусрете који су одраније проглашени за мечеве високог ризика.
Овога пута први на мети се нашао Огњен Короман, капитен Црвене звезде који је, наводно, после првог дуела на "Аброкс парку" у појединим домаћим медијима претио Глазгову "ратом на терену".
Поводом овог случаја УЕФА ће се званично огласити већ сутра, али ипак не би требало очекивати неке значајније казне осим новчаних.

Извор:Новости

Quote from: "Djole"Е ово стварно више нема смисла.Репресија УЕФЕ се наставља,а ја не могу да верујем да се Звезда ни мало не брани.Да није Дан Тане нико се не би ни огласио.Ево шта ће ново да нам спакују:

УЕФА прети Короману
Д. Ћ., 18. август 2007

УЕФА озбиљно разматра могућност да због одређених "ратничких изјава" по штампи казни фудбалере Црвене звезде пред реванш меч са Глазгов Ренџерсом!?
У седишту "европске куће фудбала" у Швајцарској се доста пажње посвећује неспортским изјавама које фудбалери појединих клубова дају и тако беспотребно "подгревају атмосферу" пред сусрете који су одраније проглашени за мечеве високог ризика.
Овога пута први на мети се нашао Огњен Короман, капитен Црвене звезде који је, наводно, после првог дуела на "Аброкс парку" у појединим домаћим медијима претио Глазгову "ратом на терену".
Поводом овог случаја УЕФА ће се званично огласити већ сутра, али ипак не би требало очекивати неке значајније казне осим новчаних.

Извор:Новости
ЈЕБЕМ ЛИ им маму мртву :bes , а нису се сетили да казне оног кретена из Ренџерса када је у тунелу ударио Рашковића, а зато када Короман одговара на безобразну изјаву оног педера ОДМАХ КАЗНА!!  :bes  :bes
УЕФА МАФИОСИ!!!! :megafon  :boks
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Зајебавају нас маму им јебем ону западноевропску
Глуме неку финоћу, праве балет од фудбала
И онај Платини сероња, пичка француска
Јебем им све жене, као сто их већ гузим кад год тамо одем :jebanje