Ђуровски хвала ти за све, али ти искрено појма немаш! И зато

одлази!
65 (75.6%)
остани...
21 (24.4%)

Total Members Voted: 84

Voting closed: August 08, 2007, 06:11:28 PM

Ја сам одмах, чим је преузео екипу од Бајевића рекао да он треба да лети.А ви сте говорили ''ма нека он је Звездаш, нек остане'' или ''ма шта ће нам Купер, он је идиот, Ђуровски је профи тренер''.
Е па надам се да уживате у поставци игре великог тренера и још већег Звездаша. :boks
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Рећи ћу две ствари, па ви после пљујте колико хоћете. Трпели сте Милољуба Остојића, Љупка Петровић, који још живи од Барија, а сада може да тренира једино бугарске екипе са средине табеле, Ратка Достанића, по годину и по дана Мишу Косановића и Зорана Филиповића. Једино би Бошка Ђуровског, који је оставио траг као играч и једини од њих као тренер Црвене звезде освојио титулу, би да смењујете после две европске утакмице. Ако сте трпели све горе наведене, истрпите и Ђуровског до краја сезоне.

И још једна ствар, ако прођемо Ренџерс, очекујем да сви до једног који га сад пљујете овде испишете извињења Бошку Ђуровском за цео овај топик и речи које говорите. Ја ћу се извинити свима вама ако нас Партизан у првенству остави за више од 10 бодова.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Брате ако ми прођемо Ренџерс , ја ћу Бошку ако треба и лично да се извиним !!!

У дупе оно македонско има да га пољубим !!! :finger


А ако нас мишеви оставе толико колико си написао , не треба брате нама никакво извињавање , треба ми да га више никад не видим !

Јер ја за Звезду живим , а он од ње !!!


Нек онда и он иде по бугарској и води екипе !!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Није крив Бошко што га је Пикси оставио и довео странце аматере :(
amo Bog zna šta će biti sa nama,samo Bog zna kolko Zvezdu volim ja

Људи драги, смирите се мало! У свему овоме има и нешто позитивно: ми смо непредвидиви и непроцјењиви! Код нас ни играчи сами не знају шта и како играју, како ће онда наши следећи противници?!  :finger

Шкоти це нас гледати на казетама против Ливаде и у суботу против Чуке. Нормално, тада се траже врлине и мане једне екипе, шема игре, јачине и слабости појединих позиција и њихових појединаца итд...

Све то, што би једна нормална требала имати, а ми очигледно немамо, доћи ће нам за добро, јер ни ми само не знамо, да ли играмо или не. Дакле, само опуштено...до следеће бруке, која нас - можда одведе у ЛШ.   :D  namigivanje

гласао сам да македонац оде, али још су емоције узавреле, за мој коначни суд сачекао би да се окончају обе текме са ирцима.

-------------------------------------------------------------------------------------

Tада ће брате бити касно. Једино ако играчи не узму ствар у своје руке и сами се мало организују и уозбиље. Овако нема шансе за неку бољу игру. Када смо дали 2 гола на утакмици. Синђелићу у пријатељској и то је све. Срамота за Звезду. Никада нисмо играли гори фудбал него у последнње две године под Бајевићем и Ђуровским. Имали смо неке резултате јер је наша  лига ужас, али је туга гледати тако лошу игру. Код Пижона, Муслина и Зенге се бар играло лепо и отворено.

Quote from: "Бока"Какве вајде и да остане? Од овакве игре не може горе! И да доведемо неког новог не би се то много одразило на игру, али би га барем довели на време за првенство.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "Nole"Није крив Бошко што га је Пикси оставио и довео странце аматере :(

? Шта ти причаш, момак? Није крив Бошко што га је Пикси оставио? Па Пикси је се бруко тражећи по Европи било којег странца да замјени Бошка, па су га сви ладно испушавали. А странци аматери ... Видио си једног у две утакмице, неке по 10ак минута, а Саласа ни видио ниси. И немаш право да оцјењујеш њихове квалитете, као ни ико други. Тек послије одређеног периода можемо се одредити према њиховој игри.

Оно што мене брине јесте игра остатка екипе, који је провео заједно једну сезону, зимске и летње припреме одрадили заједно, а као да су се први пут срели у авиону за Талин. И наравно, невероватна тактика Ђуровског, која ме јебено плаши пред Чукарицу, да не говорим даље.




Гледао сам Бошка пре годину-две у руском рулету и тада сам провалио да је он један од најглупљих људи на планети. Нисам ни сањао тад да ће он једног дана бити тренер Звезде.  Али ето изгледа су дошли црни дани.  :(
..a patrole Kalabic Nikole...

С обзиром да је чланак из Преса ставићу само линк: http://www.novinepress.co.yu/vest.jsp?id=17599&sectionId=44
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "COFI"С обзиром да је чланак из Преса ставићу само линк: http://www.novinepress.co.yu/vest.jsp?id=17599&sectionId=44

Плус курир :D  : http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/avgust/10/SP-05-10082007.shtml
Не зна се шта је горе.И једни и други жути као ДОП!!!
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Нисам смогао снаге да пишем било шта ових дан,два, али сам гласао одмах чим је Бока поставио ову тему... Вероватно знате и како, иако сам био један од многих који су желели Бошка за тренера...

Међутим кад прође све и када се саслушају све изјаве и реално сагледа ситуација, није све до њега, он је само једна коцкица која се није баш најбоље сложила у овом нашем мозаику... Онакву игру и незалагање појединаца нисам гледао ни у најнижим београдским лигама, а гледао сам све и свашта... Пуно тога не ваља и има доста да се ради, како на тактици и игри тако и на индивидуалном подизању квалитета играча... Неки момци, посебно они који потичу из нашег фудбала као да га никада нису ни играли...Не знају да уштопују лопту, иста се одбија од њих као о пањ, да не причам какве непрецизне пасове шаљу, е ту замерам Ђуровском што не ради са њима на тим стварима јер они то не знају а када то науче нек играју и без нападача, бар ће знати да сачувају лопту ако је то циљ тренера...

Можда није ова тема права али када сам се дотакао играча... Свака част Короману, труди се, изгара на терену, брз је, али беспотребно се троши... На крају иако много бржи од рецимо Милијаша испада дупло спорији од њега јер много задржава лопту... Хоће ли му неко некада рећи (ваљда то тренер ради) да много гуши, да мора да пожури са предајом лопте јер могу да се опкладим да је проценат поседа лопте код Звездиних играча отприлике следећи: Короман 65%, сви остали 35%...

Отприлике, оно што хтедох рећи, време јесте новац, али без доста времена нећемо ни добити Звезду какву желимо, можда нам ипак треба још мало стрпљења па после тога није проблем ни да линчујемо неког ако треба  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Пуно тога не ваља и има доста да се ради, како на тактици и игри тако и на индивидуалном подизању квалитета играча... Неки момци, посебно они који потичу из нашег фудбала као да га никада нису ни играли...Не знају да уштопују лопту, иста се одбија од њих као о пањ, да не причам какве непрецизне пасове шаљу, е ту замерам Ђуровском што не ради са њима на тим стварима јер они то не знају а када то науче нек играју и без нападача, бар ће знати да сачувају лопту ако је то циљ тренера...

Боље га ниси могао рећи!

Ево једне изјаве Коромана Спорту, која довљно говори о нашем тренеру:

"ПОГРЕШНА ТАКТИКА

БЕЗ ШПИЦА – КАТАСТРОФА

Када је Ернан Баркос напустио терен и уступио место Ненаду Милијашу црвено-бели су остали без иједног класичног нападача. Та чињеница је по Короману најблаже речено нелогична.

- Реално, изласком Игора Бурзановића из игре смо много изгубили. Нестало је пробојности и могућности за тако нешто. У финишу смо играли са чак пет дефанзивних везних фудбалера и без иједног шпица. Немам шта друго да кажем него - апсурд."

Још сад кад крене свађа на релацији ифрачи-тренер, одосмо у курац. То би Пикси требао да пресече и покаже врата ''тренеру''.

Проблем је само у томе, што би врата тренеру сада у најгоре могуће вријеме дошла. Тим је тако и тако несигуран и нема структуре, а отказ тренеру би направио још већу конфузију. Осим тога, за 5 дана је текма у Глазгову.

Оно што мене такође јако брине, је, да ми оваквом игром нећемо ни обранити титулу. Комшије су много уиграније, играју брже, течније и види се систем-играју брзо по боковима. Код нас је то нажалост научна фантастика.

Ништа, сачекајмо крај квалификација за ЛШ, па ћемо онда видети. Права иронија би била, кад би ми са овим тимом ушли у ЛШ, а толике године смо покушавали и мислили да смо спремнији и уигранији и на крају нисмо успјели. Можда сад обрнуто успијемо...


Quote from: "Igor_RS"Још сад кад крене свађа на релацији ифрачи-тренер, одосмо у курац. То би Пикси требао да пресече и покаже врата ''тренеру''.

I pokazao je izgleda sinoc... Kosanovic je novi trener !!!



P.S. - izvinjavam se na latinici, pisem sa javnog compa...

E,свака нам Част :o
5 дана пред једну од пресудних текми последњих година,ми мењамо тренера.
Помози Боже!!!